Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

fot. Stelrad

Każdy instalator, który korzysta z produktów firmy Stelrad, może za swoją pracę otrzymać nagrody od producenta.

REKLAMA

Firma Stelrad, producent m.in. grzejników łazienkowych, przygotowała dla instalatorów konkurs z nagrodami. Każdy wykonawca, który wykorzystuje rozwiązania tej firmy może otrzymać narzędzia firmy Virax, elektronarzędzia firmy Makita, Maktec, Dolmar oraz inne nagrody rzeczowe, które są niezbędne podczas każdego dnia pracy.

Jak grać – by wygrać?

Akcja promocyjna dla instalatorów wystartowała 1 kwietnia 2014 r.

Aby wziąć udział w konkursie organizowanym przez firmę Stelrad wystarczy wysłać czytelnie wypełnioną kartę startową do siedziby firmy. Jest ona dostępna na stronie internetowej firmy oraz u przedstawicieli handlowych.

Następnie należy zbierać etykiety z zainstalowanych grzejników, a po zgromadzeniu odpowiedniej ilości naklejek można je wymienić na nagrody. Każdy grzejnik powoduje dodanie do osobistego konta 1 punktu. Dostępne upominki prezentowane są na stronie internetowej, jak również w ulotce konkursu. Przy każdej nagrodzie zaznaczona jest ilość punktów, które należy zebrać, aby ją otrzymać. Minimalna ilość, niezbędna do otrzymania upominku, wynosi 20 punktów. Nagrodą główną w konkursie jest weekend dla dwóch osób. Aby odebrać voucher na ten wyjazd należy zebrać 180 punktów.

W konkursie dla Instalatorów mogą brać udział wyłącznie fachowcy zajmujący się bezpośrednim montażem grzejników Stelrad. Uczestnikami nie mogą zostać osoby fizyczne i prawne biorące udział w akcji „Sprzedaż Premiowa Stelrad 2014”, jak również odbiorcy Stelrad oraz pracownicy i ich rodziny.

Plebiscyt trwa do 30.11.2014 roku.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA