Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Dobry Design 2015 głosowanie konsumenckie

Do 21 listopada można oddawać głosy na najlepsze produkty zgłoszone do czwartej edycji konkursu Dobry Design 2015. Jedną z kategorii jest wyposażenie łazienek.

REKLAMA

Konkurs organizuje magazyn wnętrzarski Dobrze Mieszkaj i portal Dobrzemieszkaj.pl. Do udziału w pracach jury zaproszonych zostało aż 100 architektów i projektantów wnętrz. Swoje głosy moga również oddawać konsumenci - jest to możliwe dzięki specjalnemu panelowi. Głosujący wybiera produkt, a by zagłosować musi podać swój e-mail oraz imię i nazwisko. Tutaj można oddać głos na produkty łazienkowe. Na podstawie tego głosowania przyznana zostanie Nagroda Konsumenta.

Głosowanie odbywa się również w kategoriach:

1. Przestrzeń pokoju dziennego
2. Przestrzeń sypialni
3. Przestrzeń garderoby
4. Przestrzeń kuchni
5. Przestrzeń jadalni
6. Przestrzeń łazienki
7. Przestrzeń pracy
8. Przestrzeń dziecka
9. AGD
10. Oświetlenie
11. Podłogi
12. Ściany
13. Okna
14. Drzwi
15. Kominki i biokominki
16. Otoczenie domu

O głosowaniu konsumenckim

Organizatorzy konkursu - magazyn Dobrze Mieszkaj i portal Dobrzemieszkaj.pl - postanowili stworzyć możliwość głosowania także konsumentom - użytkownikom portalu Dobrzemieszkaj.pl. Swoimi głosami wybiorą oni produkt, który otrzyma Nagrodę Konsumenta. Głosowanie konsumentów już wystartowało! Zachęcamy do głosowania! Na głosujących czeka 50 nagród ufundowanych przez sponsora - markę Brabantia!

Gdzie oddać głos: na stronie www.dobrzemieszkaj.pl/dobry_design/konkurs

Jak wziąć udział w głosowaniu:

1. Wejdź na stronę www.dobrzemieszkaj.pl/dobry_design/konkurs

2. Wybierz najlepszy produkt.

3. Zagłosuj na niego (klikając na umieszczony przy produkcie przycisk "oddaj głos") i wypełniając krótki formularz, który się pojawi,

4. Nagrody zostaną przyznane 50 pierwszym uczestnikom głosowania, którzy trafnie wskażą jeden z 12 produktów z najwyższymi ocenami profesjonalnego jury.

Nagrody:
• 10 zestawów crasherów do soli i pieprzu
• 8 korkociągów
• 8 podkładek żaroodpornych
• 8 pędzli do glazurowania 
• 8 skrobaków do cytrusów
• 8 podkładek pod kubek

Fundatorem nagród jest marka Brabantia (www.brabantia.com)

Każdy Uczestnik Głosowania może oddać tylko 1 głos. Głosy przyjmowane są na podstawie imienia i nazwiska oraz adresów IP komputerów uczestników głosowania.

Głosowanie internetowe trwa od 4 listopada 2014 od godz. 11.00 do 21 listopada 2014
r. do godz. 14.00.

Swojego faworyta wybierze także redakcja magazynu Dobrze Mieszkaj i serwisu dobrzemieszkaj.pl, która wręczy specjalną Nagrodę Redakcji.

Więcej informacji o konkursie http://www.dobrzemieszkaj.pl/dobry_design/.

O konkursie Dobry Design

Cel, jaki przyświeca organizatorom, to wyłonienie najciekawszych produktów z zakresu wyposażenia i wystroju wnętrz, a poprzez promocję najlepszych na polskim rynku rozwiązań udowodnienie, że przestrzeń, która nas otacza, powinna być nie tylko estetyczna, ale i funkcjonalna. Od czterech lat złożone ze 100 architektów i projektantów wnętrz jury wyłania produkty, które zasługują na miano Dobry Design.

Podobnie jak w zeszłym roku, także i w roku 2014 gala konkursowa oraz uroczyste wręczenie tytułów Dobry Design nastąpią w trakcie grudniowego Forum Dobrego Designu – wyjątkowego wydarzenia organizowanego przez magazyn Dobrze Mieszkaj, a mającego na ceku promocję wzornictwa i najnowszych trendów w wyposażeniu wnętrz. W roku 2014 w czasie Forum Dobrego Designu, oprócz paneli dyskusyjnych i spotkań z uznanymi projektantami i promotorami designu, zaprezentowana zostanie także wystawa promująca zwycięzców tytułów Dobry Design 2015.

Biuro konkursu Dobry Design 2015

Magazyn Dobrze Mieszkaj
ul. Cieszyńska 3A, 15-425 Białystok
tel. centr. 85 65 39 000, tel. 85 67 85 326, kom. 609 791 720
fax.: 85 719 46 69
email: dobrydesign@publikator.com.pl


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA