REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Konkurs Kludi - zaprojektuj łazienkę w rozmiarze XS i wygraj 8 tys. złotych

  • Autor: Ryneklazienek.pl, AK
  • 05 maj 2015 15:32
Konkurs Kludi - zaprojektuj łazienkę w rozmiarze XS i wygraj 8 tys. złotych
Konkurs Kludi - zaprojektuj łazienkę w rozmiarze XS i wygraj 8 tys. złotych

Jeśli jesteś osobą pełnoletnią, studiujesz na uczelni państwowej lub prywatnej, na jednym z kierunków takich jak architektura, architektura i urbanistyka,
architektura wnętrz lub wzornictwo przemysłowe – ten konkurs jest właśnie dla Ciebie!

REKLAMA

Konkurs „Łazienka w rozmiarze XS” to wyzwanie dla wszystkich młodych projektantów – studentów i absolwentów szkół wyższych.

Uczestnicy konkursu mają za zadanie zaprojektować najmniejszą, ale jednocześnie funkcjonalną i ergonomiczną łazienkę z wykorzystaniem produktów organizatora.

Kludi od dawna kładzie nacisk na funkcjonalne rozwiązania dopasowane do zmieniających się potrzeb klientów. Pojawiające się coraz częściej zapytania o możliwość mądrego i ergonomicznego zagospodarowania małych wnętrz łazienkowych tak, aby nie tracić przy tym na jakości i designie, znajdują swe odbicie w zadaniu konkursowym.

Kludi, wychodząc naprzeciw tym potrzebom, zachęca do działania młodych projektantów, którzy - korzystając z gamy produktów i rozwiązań marki - mają stworzyć idealne wnętrze łazienkowe o jak najmniejszych gabarytach.

Minimalny zakres wyposażenia to umywalka, miska wisząca, prysznic lub wanna. Miejsce przeznaczenia – budynek mieszkalny.

- Jeśli potrafisz zaprojektować najmniejszą łazienkę, potrafisz zaprojektować każde wnętrze – rzuca wyzwanie uczestnikom Iwona Wilczek, architekt reprezentujący SARP Opole - partnera konkursu. - Zadanie nie jest łatwe, gdyż musi być przemyślane w najdrobniejszym szczególe i mądrze zaplanowane. Liczy się ciekawy pomysł – kontynuuje członkini jury konkursu.

Łączna pula nagród to 16 000 PLN, termin nadsyłania prac upływa 20 lipca 2015.

Więcej informacji na http://konkurskludi.pl/.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA