Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Konkurs: podglądamy łazienkę Roca

  • Autor: Redakcja magazynu Łazienka
  • 07 lip 2014 08:44
Konkurs: podglądamy łazienkę Roca
Aby wziąć udział w konkursie wystarczy zostać fanem Fanpage Roca i codziennie odpowiadać na pytania konkursowe, które pojawiają się na stronie Facebokowej Roca. / Fot. Roca

Roca, producent wyposażenia łazienkowego, zorganizował konkurs pn. "Podglądamy łazienkę Roca". Wystarczy odpowiadać codziennie na pytania, aby zebrać najwięcej punktów i wygrać nagrody.

REKLAMA

Konkurs "Podlągamy łazienkę Roca" potrwa do 8 lipca br. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy zostać fanem Fanpage Roca i codziennie odpowiadać na pytania konkursowe, które pojawiają się na stronie Facebokowej Roca.

Uczestnik, który zbierze najwięcej punktów zdobędzie nagrodę główną:  zestaw mebli z umywalką Dama N. Do wygrania jest też 10 nagród pocieszenia: misy SWIRL BOWL Wawrykiewicza.

Wszystkie nadesłane odpowiedzi zostaną poddane ocenie i selekcji przez Jury powołane do tego celu, w którego skład wchodzą administratorzy profilu Roca Polska na Facebook. Informacja o zwycięzcy konkursu zostanie ogłoszona na fanpage’u Roca w terminie do 7 dni roboczych po zakończeniu Konkursu tzn. do 17 lipca br.

Warunkiem wydania Nagrody jest pozostanie przez zdobywcę Nagrody fanem  strony dostępnej pod adresem http://facebook.com/rocapolsa przynajmniej 20 dni  kalendarzowych od dnia otrzymania przez Organizatora odpowiedzi zdobywcy Nagrody na wiadomość powiadamiającą o wygranej.

(Źródło: Roca)


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA