REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Konkurs: Rabaty za zdjęcia z... kamieniem

  • Autor: Ryneklazienek.pl
  • 09 sie 2016 10:55
Konkurs: Rabaty za zdjęcia z... kamieniem

Lato jest idealnym momentem na rozpoczęcie wakacyjnej przygody z aparatem fotograficznym. Wraz z początkiem sierpnia ruszyła promocja „Wymieniaj zdjęcia na rabaty”, której organizatorem jest hurtownia kamienia naturalnego Grupa EGA. Na osoby, które prześlą najciekawsze fotografie, czekają rabaty.

REKLAMA

Promocja „Wymieniaj zdjęcia na rabaty” skierowana jest do osób zainteresowanych fotografią. Przed obiektywem powinny znaleźć się aranżacje wnętrz, ogrodów, budynków lub innych miejsc, w których został wykorzystany motyw kamienia.

Chcielibyśmy stworzyć bazę zdjęć przedstawiającą polskie projekty, w których został zastosowany kamień naturalny, słynne włoskie konglomeraty kwarcowe Santa Margherita lub kamień spiekany Lapitec®. Zależy nam na tym, aby pokazać, że polscy architekci, designerzy oraz właściciele mieszkań, domów czy obiektów usługowych takich jak hotele, banki czy SPA, potrafią stworzyć realizacje na światowym poziomie. Jednocześnie chcemy zainteresować surowcem projektantów oraz pokazać, że kamień z powodzeniem można wykorzystać w tworzeniu nietypowych aranżacji wnętrz oraz obiektów codziennego użytku – mówi Aleksandra Lerska, projektantka wnętrz, specjalista ds. obsługi klienta indywidualnego i projektantów w Grupie EGA.

Ideą akcji „Wymieniaj zdjęcia na rabaty” jest stworzenie bazy zdjęć, która stanie się inspiracją dla osób ceniących nietypowe, oryginalne rozwiązania w architekturze wnętrz oraz budownictwie. Dlatego też, organizatorom promocji zależy, aby nadsyłane fotografie przedstawiały realizacje całkowicie zakończone.

Autorzy najciekawszych, najkreatywniejszych zdjęć zostaną nagrodzeni rabatem upoważniającym do zniżki na wszystkie materiały aktualnie dostępne w ofercie hurtowni kamienia naturalnego Grupy EGA. Informacje o wynikach przyznania rabatu będą ogłaszane do 5 dnia każdego miesiąca. Fotografie można przesyłać przez cały okres trwania promocji od 1 sierpnia 2016 do 31 grudnia 2016 roku, na adres rabaty@ega.pl.

Więcej informacji na temat akcji „Wymieniaj zdjęcia na rabaty” oraz regulamin promocji można znaleźć na stronie firmy.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA