REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Konkurs Radaway na projekt łazienki rozstrzygnięty

  • Autor: Anna Sołomiewicz
  • 27 marz 2017 15:44
Konkurs Radaway na projekt łazienki rozstrzygnięty
Aneta Kubica-Łubiarz - III miejsce.
Konkurs Radaway na projekt łazienki rozstrzygnięty
Konkurs Radaway na projekt łazienki rozstrzygnięty
Konkurs Radaway na projekt łazienki rozstrzygnięty

Radaway zakończył konkurs na projekt łazienki. Polska firma skierowała przedsięwzięcie do architektów i projektantów, którzy do dyspozycji mieli produkty firmy.

REKLAMA

Radaway, polski producent kabin prysznicowych i brodzików zakończył konkurs skierowany do architektów, projektantów oraz dekoratorów wnętrz. Do plebiscytu zgłoszono ponad 170 projektów i wizualizacji łazienek, prezentujących różnorodne style aranżacyjne. Zdaniem jury najlepszą pracę przygotowała Marta Meresińska, architekt wnętrz z Gdańska.

Zadanie konkursowe polegało na opracowaniu projektu oraz wizualizacji łazienki z wykorzystaniem produktów marki Radaway - kabin, drzwi prysznicowych, parawanów nawannowych oraz brodzików. Zgodnie z mottem firmy - „Komfort w każdym wymiarze” - projektanci mieli nieograniczone możliwości aranżacyjne. Mogli inspirować się dowolną stylistyką aranżacyjną oraz samodzielnie dobrać układ i wielkość pomieszczenia. Pole działań było tym większe, że w ofercie Radaway dostępne są produkty, które można personalizować zarówno pod względem rozmiarów, jak i wzornictwa, m.in. innowacyjna usługa graweru na szkle.

Do konkursu wpłynęło wiele ciekawych projektów, jury miało więc niełatwe zadanie. Ostatecznie wybrało trzy najlepsze prace, które można zobaczyć na stronie internetowej Radaway. Pierwsze miejsce zajęła Marta Meresińska za minimalistyczny projekt białej łazienki, z energetycznymi zielonymi akcentami, w której wykorzystano kabinę typu walk-in Modo New I. Na drugim miejscu znalazła się aranżacja w stylu skandynawskim, z drzwiami prysznicowymi z serii Arta, autorstwa Krzysztofa Krauze. Trzecie miejsce powędrowało do Anety Kubica-Łubiarz za projekt nowoczesnej łazienki z kabiną Modo New II.

Częścią konkursu był również plebiscyt publiczności, na stronie internetowej Radaway, w którym największą liczbę głosów zdobyła wizualizacja łazienki w stylu retro Waldemara Tabaki. 


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA