REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Kreacje marki Tubądzin z godłem „Teraz Polska”

  • Autor: Ryneklazienek.pl, AK
  • 10 cze 2015 09:08
Kreacje marki Tubądzin z godłem „Teraz Polska”

W poniedziałek 8 czerwca w Teatrze Wielkim w Warszawie odbyła się XXV uroczysta Gala "Teraz Polska". W kategorii „Produkt - szkło i ceramika” Kapituła Konkursu nagrodziła Kreacje Grupy Tubądzin - kolekcje inspirowane światowymi metropoliami.

REKLAMA

Godło „Teraz Polska” powstało w 1992 roku. Nagroda podkreśla prestiż najlepszych polskich marek i jest potwierdzeniem najwyższej jakości produktów i usług oferowanych konsumentom.

W tegorocznej, XXV już edycji Konkursu "Teraz Polska", Kapituła nagrodziła Godłem 15 produktów, 6 usług, 2 przedsięwzięcia innowacyjne oraz 2 gminy.

Jako jedyny w kategorii „Szkło i ceramika” nagrodzono kreację Grupy Tubądzin - kolekcje płytek ceramicznych inspirowane światowymi metropoliami, takimi jak: Paryż, Londyn, Tokio, Barcelona, Berlin i Monako. 

Godło „Teraz Polska” przyznane nam przez Fundację odczytujemy jako wkład Grupy Tubądzin w odradzanie się prestiżu i wysokiej jakości towarów oraz usług oferowanych przez polskich przedsiębiorców. Tak postrzegamy pozytywny, nowoczesny patriotyzm. Jesteśmy przekonani, że doceniają to nasi partnerzy biznesowi oraz Klienci, bo to dla nich codziennie się rozwijamy i budujemy nasz profesjonalizm i rzetelność – mówił Prezes Grupy Tubądzin Mirosław Jędrzejczyk podczas Gali „Teraz Polska”.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA