REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Krzysztof Dulban prelegentem IV Forum Branży Łazienkowej

  • Autor: Redakcja Ryneklazienek.pl
  • 07 marz 2017 09:35
Krzysztof Dulban prelegentem IV Forum Branży Łazienkowej
Krzysztof Dulban weźmie udział w dyskusji "Branża łazienkowa bez tajemnic. Najwięksi producenci i dystrybutorzy o rynkowej koniunkturze, rentowności i perspektywach rozwoju sektora w Polsce. Co jest motorem, a co stanowi największe wyzwanie?"

Krzysztof Dulban, dyrektor dystrybucji Excellent S.A. weźmie udział w IV Forum Branży Łazienkowej w charakterze prelegenta.

REKLAMA

Krzysztof Dulban, dyrektor dystrybucji w firmie Excellent S.A., z branżą związany jest od ponad 20 lat, przede wszystkim za sprawą firmy Excellent. Pamięta czasy złotej koniunktury lat 90-tych kiedy sztuką nie było sprzedać, a kupić odpowiednie produkty.

Przechodząc poszczególne szczeble hierarchii w firmie poczynając od magazynu przez sprzedaż detaliczną, hurtową, zaopatrzenie, logistykę po marketing; dziś odpowiada za całość procesów związanych z ofertą produktową producenta i dystrybutora jakim jest Excellent S.A. dystrybuowaną na terenie całego kraju. Autor koncepcji „Studio Excellent” firmowej ekspozycji typu „shop in shop” mieszczących się dziś w 50 salonach w Polsce.

Krzysztof Dulban weźmie udział w dyskusji Branża łazienkowa bez tajemnic. Najwięksi producenci i dystrybutorzy o rynkowej koniunkturze, rentowności i perspektywach rozwoju sektora w Polsce. Co jest motorem, a co stanowi największe wyzwanie?

Więcej o Forum Branży Łazienkowej.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA