REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Laufen na 4DD 2018

  • Autor: Redakcja Ryneklazienek.pl
  • 12 lut 2018 16:00
Laufen na 4DD 2018
Przez cztery dni stoisko Laufen będzie dostępne zarówno dla profesjonalistów, jak również konsumentów zainteresowanych funkcjonalnym, estetycznym i ekologicznym wyposażeniem łazienki. W trakcie targów w jednym miejscu będzie można znaleźć produkty łączące w sobie zarówno unikatowy design jak i wysoką funkcjonalność. Fot. Laufen

W dniach 15-18 lutego 2018 r., w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, odbędzie się trzecia edycja 4 DD – jednego z największych wydarzeń dotyczących trendów w architekturze i projektowaniu wnętrz. Podobnie jak w ubiegłym roku, swoje produkty będzie prezentowała marka Laufen.

REKLAMA

Przez cztery dni stoisko Laufen będzie dostępne zarówno dla profesjonalistów, jak również konsumentów zainteresowanych funkcjonalnym, estetycznym i ekologicznym wyposażeniem łazienki. W trakcie targów w jednym miejscu będzie można znaleźć produkty łączące w sobie zarówno unikatowy design jak i wysoką funkcjonalność.

Na tak ważnym wydarzeniu nie może zabraknąć zachwycającej wyrazistą geometrią ceramicznych brył, łagodzoną przez lekkość transparentnych, kolorowych elementów z tworzywa serii Kartel by Laufen oraz serii Laufen Pro, będącej dowodem na to, że dzięki zaawansowanej technologii, wysoka jakość może być dostępna w przystępnej cenie.

Zobaczyć będzie można także nowości, w tym nową odsłonę Saphirkeramik − kolekcję Sonar, autorstwa  Patrici Uriquiola, jednej z najbardziej uznanych projektantek na arenie międzynarodowej. Nie zabraknie także toalety myjącej Cleanet Riva, stanowiącej odpowiedź na zapotrzebowanie konsumentów na najwyższy komfort i higienę. 

Nie tylko produkty

4 Design Days to jednak nie tylko okazja do zaprezentowania najnowszych trendów łazienkowych. To też niepowtarzalna okazja do prowadzenia dialogu na ważne dla branży tematy.

W panelu inauguracyjnym: „Design. Design thinking czy design feeling – która droga jest właściwa dla projektowania” wystąpi Jaume Cassanyer Tosques, architekt i product nanager Laufen.

Czytaj także: Roca oficjalnym partnerem 4 Design Days 2018


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA