REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Laufen na London Design Festival

  • Autor: Ryneklazienek.pl, arr
  • 20 wrz 2016 10:47
Laufen na London Design Festival
Projekt "Baboo Table" / fot. Laufen ©2016 Natalie Miville

Podczas londyńskiego festiwalu designu, który odbędzie się w dniach 22-25 września, szwajcarska marka Laufen pokaże możliwości, jakie daje projektantom wzornictwa przemysłowego materiał SaphirKeramik.

REKLAMA

Podczas London Design Festival, w dniach 22 do 25 września 2016 r., w namiocie na terenie Old Truman Brewery, Laufen we współpracy z organizacją Design Prize Switzerland przedstawi laureatów konkursu, którego celem była promocja szwajcarskiego designu.

Konkurs przeznaczony był dla studentów Akademii Sztuki i Projektowania (Hochschule für Gestaltung und Kunst) w Bazylei. Zostali oni poproszeni o zbadanie możliwości i potencjału materiału SaphirKeramik opracowanego przez markę Laufen - ich zadaniem było stworzenie ze wspomnianego materiału innowacyjnych elementów wyposażenia łazienki. W jury konkursu zasiedli Konstantin Grcic i Toan Nguyen.

Spośród 42 konkursowych zgłoszeń, jury nagrodziło łącznie 12 - produktów i projektów, jak również projektantów, przedsiębiorców i instytucji. Nagrodę główną za projekt "Baboon Table" zdobył Josef Griesbach.

Oprócz prac laureatów konkursu, ekspozycja marki Laufen podczas London Design Festival obejmie również wybrane produkty z SaphirKeramik pochodzące z kolekcji VAL Konstantina Grcica.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA