REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Łazienka 2/2016 już w sprzedaży!

  • Autor: Redakcja
  • 28 maj 2016 18:02
Łazienka 2/2016 już w sprzedaży!

Najnowszy numer "Łazienki" to obszerne relacje z Forum Branży Łazienkowej, Raport Liderzy Rynku Łazienek czy podsumowanie trendów, które objawiły się na targach w ostatnim kwartale.

REKLAMA

Ostatnie miesiące stały dla nas pod znakiem tegorocznego Forum Branży Łazienkowej. To 
przedsięwzięcie, które angażuje nas więcej niż na 100%. W tym roku liczba zaproszonych prelegentów i gości specjalnych, a przede wszystkim gości kwietniowego spotkania była zdecydowanie największa w historii Forum. Wydarzenie ma zatem potencjał i mam nadzieję, że będziemy wykorzystywać go wspólnie z Państwem.

O tym o czym rozmawialiśmy na scenie Forum Branży Łazienkowej, możecie Państwo przeczytać w tym wydaniu „Łazienki". Opisaliśmy dla Was każde wystąpień, dodaliśmy komentarze gości i Partnerów wydarzenia, zamieściliśmy wiele zdjęć. Znajdą Państwo również relacje z gali „Łazienka
- Wybór Roku 2016” i „Łazienka — Salon Roku 2016", które na stale wpiały się już w agendę Forum.

Miniony kwiecień to także czas targowy istotny z perspektywy naszej branży. Odbyły się wtedy m.in. mediolańskie iSaloni, które z edycji na edycję stają się wydarzeniem coraz ważniejszym dla producentów wyposażenia łazienkowego. Z pewnością w pierwszej kolejności dla tych, którzy w filozofii swojego produktu wyjątkowo cenią design. Pewnie dlatego w Mediolanie można było zobaczyć wiele nowości, a także firmy, które trudno odnaleźć np. na Cersaie czy ISH. 

Zapraszamy do lektury!

Najnowszy numer "Łazienki" mogą Państwo nabyć w Salonie Prasowym.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA