REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Łazienka na Forum Dobrego Designu

  • Autor: Anna Sołomiewicz
  • 30 lis 2017 10:28
Łazienka na Forum Dobrego Designu
V edycja Forum Dobrego Designu odbędzie się 6. grudnia w Domu Towarowym Bracia Jabłkowscy w Warszawie
Łazienka na Forum Dobrego Designu
Łazienka na Forum Dobrego Designu

Już 6 grudnia w Domu Towarowym Bracia Jabłkowscy w Warszawie odbędzie się V edycja Forum Dobrego Designu. Na imprezie nie zabraknie również reprezentacji z branży łazienkowej!

REKLAMA

Forum Dobrego Designu to cykliczna impreza poświęcona dobremu wzornictwu. Podczas jednego dnia, w Warszawie spotkają się architekci, producenci, dystrybutorzy, designerzy, kuratorzy designu i sztuki oraz wszyscy, którzy kochają dobre wzornictwo.

Podczas wydarzenia odbędą się liczne dyskusje, prezentacje i warsztaty, poprowadzone przez autorytety w dziedzinie designu, jak również reprezentantów Partnerów wydarzenia. A wśród nich liczne są firmy z branży łazienkowej!

Przede wszystkim patronat nad wydarzeniem jako Partner Główny objęła marka Laufen, znana z dobrego wzornictwa swoich produktów, innowacyjnych materiałów i współpracy ze światowej sławy designerami.

W gronie Partnerów znalazła się również firma Mochnik (producent szkła, w tym również designerskiej kabiny Glasimo Futura i okładzin ściennych o różnych kolorach i fakturach Colorimo) oraz producent nowoczesnych luster, także łazienkowych, firma Ruke. Partnerami Wspierającymi imprezę zostały natomiast: Dallmer, Duravit, Instal-Projekt, Mapei, New Trendy i Radaway. Firmy będą miały okazję zaprezentować swoją ofertę uczestnikom wydarzenia, czy to w formie stoisk z produktami, czy wygłoszonych prezentacji. 

Zwieńczeniem Forum Dobrego Designu będzie uroczysta gala wręczenia nagród w konkursie Dobry Design. Tutaj również możemy spodziewać się łazienkowych akcentów, bowiem jedną z kategorii (najliczniej "obsadzoną" przez zgłoszone produkty ze wszystkich!) jest Przestrzeń Łazienki. 

REJESTRACJI NA FORUM DOBREGO DESIGNU MOŻNA DOKONAĆ TUTAJ

 


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA