Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Łazienka w podróży: Co robi wanna w księgarni?

  • Autor: Arkadiusz Kaczanowski
  • 04 wrz 2015 08:25
Łazienka w podróży: Co robi wanna w księgarni?
Wanna Otylia od marki Besco. / fot. Besco

Gdzie można postawić wannę? W trakcie wakacyjnych podróży nasza redakcja przekonała się, że księgarnia to bardzo dobre miejsce na wannę wolnostojącą.

REKLAMA

Właściciele księgarni Autorskiej w Sanoku mają nieszablonowe pomysły na wystrój swoich punktów. W TVP Kultura można oglądać  program "Nocne czytanie w wannie". A teraz w sanockiej księgarni jest też kącik, w którym w wannie można sobie samemu poczytać.

Wygląda tak:

 

Nasza piękna wanna Otylia w jedynej takiej księgarni w Polsce. Autorska w Sanoku. Polecamy! : )

Posted by PMD Piramida on Saturday, July 25, 2015

 

Właścicielki wykorzystały wannę Otylia od Besco.

- To ciekawa historia. Jestem z Sanoka, a nasza siedziba znajduje się 20 km od tego miasta,. Wiedziałam, że właściciele Autorskiej planują u nas otwarcie księgarni, która ma imitować dom z podziałem na wszystkie pomieszczenia – jest tam kuchnia, salon, łazienka, toaleta, itd. Oczywiście pomysł wydał mi się ciekawy i jak wszystko ruszyło poszłam tam w odwiedziny. Zdziwiłam się, gdy w "łazience” zobaczyłam naszą Otylię, bo nie mieliśmy takiego zamówienia i nic o tym nie wiedzieliśmy. Okazało się, że za wszystko odpowiedzialny był nasze dystrybutor z Krakowa. Ponoć pomysł na taka księgarnię bardzo się spodobał czytelnikom i właściciele planują kolejne otwarcia, oczywiście z udziałem wanien - mówi Bożena Maciaszek, export / import manager w firmie Besco.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA