REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Łazienkowe marki wspierają Forum Dobrego Designu

  • Autor: Ryneklazienek.pl, AK
  • 10 lis 2015 11:10
Łazienkowe marki wspierają Forum Dobrego Designu
fot. Bartosz Jarosz

Już 9 grudnia spotykamy się w Warszawie na III Forum Dobrego Designu. To wyjątkowe wydarzenie, największe w stolicy spotkanie osób czynnie zaangażowanych w projektowanie wnętrz i przedmiotów. W gronie tegorocznych Partnerów nie zabrakło przedstawicieli branży łazienkowej.

REKLAMA

Pisaliśmy już o tym, że Partnerem Głównym Forum została Ceramika Paradyż - marka od lata angażuje się we wspieranie branży projektowej w Polsce.

W gronie Partnerów są ponadto takie marki jak Vayer oraz Teka.

Firma Teka powstała ponad 90 lat temu w Niemczech. Założył ją w 1924 roku Karl Thielmann. Na początku swojej działalności zajmowała się produkcją części do maszyn rolniczych. W 1936 roku zaczęła specjalizować się w obróbce stali nierdzewnej. W latach pięćdziesiątych XX wieku nastąpił szybki rozwój oferty. Postanowiono wykorzystać wiedzę i doświadczenie w obróbce stali do produkcji urządzeń kuchennych: zlewozmywaków i płyt elektrycznych. Dziś marka specjalizuje się w produkcji wyposażenia dok kuchni, ale posiada w swoim portfolio również rozwiązania do łazienek.

Z kolei w ofercie szwajcarskiej marki Vayer, której produkty dostępne są także na polskim rynku, znaleźć można unikalne na skalę światową rozwiązania. Powłoka antybakteryjna z nanosrebra i system podgrzewania wody Etna to elementy, których próżno szukać u konkurencji. Produkty marki Vayer kierowane są przede wszystkim do tych, którzy wychodzą z założenia, że łazienka nie jest zwykłym pomieszczeniem. To domowa oaza komfortu, stylu i relaksu, w której każdy szczegół wpływa na poczucie harmonii i luksusu. Takie są też produkty tego szwajcarskiego producenta, które cechują: wysoka jakość, wyjątkowy design i zaawansowana technologia. Właścicielem marki Vayer, jak również rozwiązań technologicznych stosowanych w jej produktach, jest polska firma Centrum. 

W gronie firm wspierających Forum Dobrego Designu jest też marka Riho.

O Forum

III edycja Forum Dobrego Designu odbędzie się 9 grudnia w Warszawie w Muzeum Historii Żydów Polskich Polin. Początek – godzina 10:00.

Forum Dobrego Designu to doskonała okazja do spotkania w jednym miejscu projektantów, architektów, designerów, jak również producentów i dystrybutorów. To dobry czas na dyskusje, rozmowy, wymianę doświadczeń, rozpoczęcie współpracy czy nawiązanie kontaktów. W ciągu jednego dnia w Muzeum Historii Żydów Polskich Polin spotka się bowiem ponad 800 osób zawodowo związanych z designem.

W tym roku podobnie, jak w latach ubiegłych, nie zabraknie ciekawych gości, licznych dyskusji i wykładów. Podczas Forum porozmawiamy m.in. o tym, jak projektować, żeby zarobić? Co pozwala twórcom przewidzieć, co będzie modne i jak trafić w gusta odbiorców? Czy we współczesnym, szybko zmieniającym się świecie łatwo jest sprostać oczekiwaniom konsumentów?

Rozważymy czy regionalności designu nadal istnieje? Jaką rolę w jego postrzeganiu i odbiorze odgrywają tzw. „współcześni nomadzi” oraz tropiciele trendów?

Postaramy się odpowiedzieć na pytanie czy współcześni twórcy mają szanse dotarcia do odbiorcy bez pośrednictwa mediów społecznościowych? Czy blog, fanpage to dobry sposób na prezentację swoich prac? Zastanowimy się także czy w przyszłości zatrze się granica pomiędzy przestrzenią prywatną a przestrzenią pracy? I czy biuro stanie się wkrótce naszym drugim domem?


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA