REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Leroy Merlin charytatywnie na rzecz Polaków z Ukrainy

  • Autor: Ryneklazienek.pl, arr
  • 20 lip 2016 09:03
Leroy Merlin charytatywnie na rzecz Polaków z Ukrainy
fot. Urząd Miasta Poznań

Leroy Merlin wsparło poznańską akcję pomocy dla ośmiu polskich rodzin ewakuowanych z Ukrainy, które znalazły nowy dom w stolicy Wielkopolski.

REKLAMA

W inicjatywie wzięły udział wszystkie poznańskie sklepy Leroy Merlin – łącznie z nowo powstającym sklepem w centrum handlowym Posnania, którego dyrektor – Andrzej Binert – koordynował działania wspierające ze strony Leroy Merlin.

- Ta akcja była niesamowitym doświadczeniem. Mieliśmy możliwość pomocy ludziom, którzy w wyniku wojny stracili swoje domy, a wraz z nimi spokój i poczucie bezpieczeństwa. Mam nadzieję, że w Poznaniu rozpoczną nowe życie i że możemy im pomóc w realizowaniu domów swoich marzeń – opowiada o inicjatywie Andrzej Binert – Dyrektor Sklepu Leroy Merlin Poznań Posnania.

Podczas uroczystości w Urzędzie Miasta z udziałem rodzin i Prezydenta Miasta Poznania Jacka Jaśkowiaka powitano nowych mieszkańców i podziękowano firmom, które wsparły tę akcję. Leroy Merlin reprezentowali Janusz Górka – Dyrektor Regionu Zachód i Andrzej Binert – Dyrektor Sklepu, którzy wręczyli rodzinom karty podarunkowe na zakupy do sklepów Leroy Merlin.

To nie pierwszy raz, kiedy Leroy Merlin zaangażowało się w działania mające na celu niesienie pomocy potrzebującym. W ostatnich miesiącach firma m.in. pomogła wyremontować jedną z placówek dla samotnych matek z dziećmi w Jeleniej Górze, a także wsparła jedno z poznańskich Stowarzyszeń Pomocy Osobom Niepełnosprawnym w przystosowaniu budynku do potrzeb podopiecznych.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA