REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Leroy Merlin otworzył sklep w Bełchatowie

  • Autor: Rynek Łazienek
  • 25 sty 2017 09:02
Leroy Merlin otworzył sklep w Bełchatowie
Leroy Merlin w Bełchatowie / fot. Leroy Merlin

Ponad 35 000 produktów, strefy aranżacyjne, możliwość zaprojektowania kuchni i łazienki oraz pomoc Doradców Klienta. Leroy Merlin otworzył kolejny sklep w sieci - tym razem w Bełchatowie.

REKLAMA

W piątek 20 stycznia odbyło się otwarcie Leroy Merlin Bełchatów znajdującego się przy ul. Armii Krajowej 9. W nowym sklepie na powierzchni ponad 7 400 m kw. znajduje się 13 działów handlowych. Sklep w Bełchatowie jest 55. sklepem sieci w Polsce i kolejną inwestycją Leroy Merlin w województwie łódzkim. 

Ekipa sklepu Leroy Merlin Bełchatów przygotowała dla swoich klientów ofertę, na którą składają się m.in. również unikalne na bełchatowskim rynku usługi, takie jak montaż produktów czy strefy projektowania wnętrz 3D, gdzie przy pomocy Doradców Klienta można wykonać wizualizację łazienki lub kuchni.

- Jest to pierwszy taki sklep w Bełchatowie, który zapewnia pełen komfort zakupów – od przygotowania projektu po transport zakupionego towaru oraz jego montaż w domach i mieszkaniach naszych klientów. Bełchatowianie znajdą u nas zarówno gotowe rozwiązania, jak i wspólnie z naszymi pracownikami będą mogli stworzyć nowy, własny projekt – mówi Jacek Skwara, dyrektor sklepu.

 Do dyspozycji klientów pozostają m.in. punkt krawiecki, punkt stolarski, punkt obszywania wykładzin, stoisko mieszania farb, a także możliwość zamówienia dostawy zakupów do domu wraz z wniesieniem.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA