REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Leroy Merlin w Poznaniu został otwarty

  • Autor: Ryneklazienek.pl, arr
  • 08 lis 2016 10:41
Leroy Merlin w Poznaniu został otwarty
Otwarcie Leroy Merlin w Poznaniu / fot. Leroy Merlin Polska
Leroy Merlin w Poznaniu został otwarty
Leroy Merlin w Poznaniu został otwarty
Leroy Merlin w Poznaniu został otwarty

W październiku nastąpiło oficjalne otwarcie nowego sklepu Leroy Merlin w Centrum Handlowym Posnania. W oficjalnym przecięciu wstęgi wzięli udział wszyscy pracownicy poznańskiego marketu oraz zaproszeni goście - członkowie Zarządu Leroy Merlin Polska oraz rodziny i bliscy pracowników sklepu.

REKLAMA

Sklep Leroy Merlin w CH Posnania to piąty obiekt sieci marketów remontowo-budowlanych w Poznaniu. Sklep ma powierzchnię 9 tys. m kw., a do dyspozycji klientów pozostaje ekipa ponad 140 pracowników.

W asortymencie nowego sklepu Leroy Merlin w Poznaniu znajduje się ponad 40 tys. produktów do budowy, remontu i aranżacji domów oraz ogrodów. Klienci mogą skorzystać także z wielu usług dodatkowych, w tym dopasowania produktów do indywiduanych potrzeb, montażu oraz transportu. Leroy Merlin daje także możliwość skorzystania ze specjalnych stref inspiracji i stref projektowych, a w nich m.in. przestrzeni  doboru koloru ścian, gotowych rozwiązań dekoracji, wykończenia wnętrz czy aranżacji pomieszczeń, jak np. kuchni czy łazienki.

Aranżacje te zostały przygotowane specjalnie z myślą o mieszkańcach Poznania, gdyż dostosowane są do standardów tego typu powierzchni, występujących na okolicznych osiedlach: Rataje, Wilda czy Żegrze.

- Dziękuję za wsparcie przy otwarciu naszego sklepu, za poświęconą pracę i Wasze zaangażowanie. Jestem dumny, że mogę wspólnie z Wami pracować w najnowocześniejszym sklepie Leroy Merlin w Polsce - skomentował Andrzej Binert, Dyrektor Sklepu. 


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA