REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Leroy Merlin wyróżniony za działania charytatywne

  • Autor: Ryneklazienek.pl, arr
  • 06 lip 2016 11:44
Leroy Merlin wyróżniony za działania charytatywne
fot. Leroy Merlin

Sklep Leroy Merlin Kraków – Czyżyny podczas oficjalnej gali wręczenia tytułu „Filantropów Krakowa 2015” odebrał dyplom za prowadzoną działalność filantropijną.

REKLAMA

Dyrektor sklepu Tomasz Donhefner po raz trzeci odebrał wyróżnienie z rąk Prezydenta miasta Krakowa Jacka Majchrowskiego oraz Bogusława Kośmidera - Przewodniczącego Bractwa Filantropii.

Ekipa została wyróżniona za pomoc dla dzieci i młodzieży z Nowej Huty oraz za zaangażowanie w życie społeczności lokalnej z Krakowa. W działania sklepu zaangażowanych jest ponad dwudziestu wolontariuszy, którzy aktywnie pomagają rozwijać kolejne inicjatywy charytatywne.

Pomagających jest jednak więcej, gdyż wyraźnie zaangażowani są także rodzice i nauczyciele dzieci z lokalnych szkół. Sklep został zgłoszony do konkursu „Filantropa Krakowa” przez beneficjentkę pomocy Fundacji Leroy Merlin Annę Kurek – Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 155 w Krakowie.

Konkurs „Filantrop Krakowa” jest ogłaszany przez Prezydenta Krakowa już od 2000 roku. Główną ideą inicjatywy jest wspieranie, prowadzenie i rozwój działalności charytatywnej. Tytuł przyznawany jest osobom bądź podmiotom za wyróżniającą się na tle innych pomoc potrzebującym. Do tej pory tym prestiżowym tytułem nagrodzono 48 laureatów, wśród których znajduje się również Leroy Merlin Kraków - Czyżyny.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA