REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Magazyn "Łazienka" dwukrotnie wyróżniony na targach Instalacje

  • Autor: Redakcja
  • 28 kwi 2016 07:14
Magazyn "Łazienka"  dwukrotnie wyróżniony na targach Instalacje

Magazyn "Łazienka", który w tym roku świętuje 20-lecie istnienia został dwukrotnie nagrodzony podczas tegorocznej edycji targów Instalacje.

REKLAMA

Od od 20 lat jesteśmy z branżą łazienkową - w 1996 roku, w marcu, ukazał się pierwszy numer magazynu "Łazienka". Już podczas tegorocznego III Forum Branży Łazienkowej mieliśmy przyjemność odebrać z rąk przedstawicieli Ceramiki Paradyż wyróżnienie za naszą pracę. Kolejne niespodzianki spotkały nas w Poznaniu podczas targów Instalacje.

25 kwietnia, podczas Studia Dobrych Rozwiązań przedstawiciele firmy Deante zrobili nam przemiłą niespodziankę. Do końca nie wiedzieliśmy po co nam dano te kartony. :)

...co się kryje w tych kartonach?
...co się kryje w tych kartonach?

Aż wyleciały z nich balony!

Niespodzianka!
Niespodzianka!

Były balony i mile słowa. No i mamy dyplom od Deante. Nie przywykliśmy do tego, żeby odbierać wyróżnienia. Ale podoba na się. :)

SDR Poznan (37).jpg
SDR Poznan (37).jpg

Prawda, że ładny? Już powoli robimy sobie galerię w redakcji, ponieważ jeszcze tego samego dnia przedstawiciele MTP zaprosili nas na spotkanie prasowe. 

Instal Coffee.
Instal Coffee.

Na Instal Coffee, obok świetnych rogali świętomarcińskich i doborowego towarzystwa kolegów z innych redakcji, czekała na nas jeszcze jedna radość. Taka oto statuetka:

Nagrodę z rąk Konrada Fleśmana (MTP) odebrał Arek Kaczanowski.
Nagrodę z rąk Konrada Fleśmana (MTP) odebrał Arek Kaczanowski.

Prawda, że Oskar przy niej to pikuś? (Przy okazji Redakcja przekazuje gratulacje innym redakcjom, które tego dnia świętowały też swój jubileusz - do zobaczenia na setnych urodzinach!).

Bardzo dziękujemy - zarówno właścicielom Deante jak i dyrekcji MTP - za pamięć i docenienie. Będziemy starać się być jeszcze lepsi!

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA