Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Mamkuchnie.pl - wystartował nowy serwis wnętrzarski

  • Autor: Redakcja magazynu Łazienka
  • 08 wrz 2014 11:30
Mamkuchnie.pl - wystartował nowy serwis wnętrzarski

Ruszył nowy internetowy serwis wnętrzarski www.mamkuchnie.pl. Portal jest skierowany do wszystkich, którzy poszukują inspirujących pomysłów oraz praktycznych wskazówek, jak urządzić własną kuchnię i jadalnię.REKLAMA

Serwis mamkuchnie.pl to nowatorski portal poświęcony aranżacji oraz wyposażeniu kuchni i jadalni. Stworzony został z myślą o tych, którzy planują przestrzeń swojej wymarzonej kuchni, urządzają całkiem nową, bądź po prostu remontują starą. Słowem – dla wszystkich tych, którzy kochają swoją kuchnię.

Jego największym atutem jest sprecyzowana i wyspecjalizowana tematyka. Dzięki temu publikowane tu teksty trafiają do osób zainteresowanych kuchennymi inspiracjami, budując tym samym ścisłe grono wiernych czytelników. Jasny i czytelny układ, przypominający strony blogowe, pozwala w łatwy i przyjemny sposób poruszać się po stronie, a utrzymane w podobnej konwencji teksty redakcyjne czyta się lekko, miło i przyjemnie.

Warto też wspomnieć o obszernej galerii zdjęć, w tym autentycznych wnętrz kuchni i jadalni zaaranżowanych przez polskie i zagraniczne pracownie. Prezentowane w modnych stylach, uwzględniające nowoczesne rozwiązania, pokazują najnowsze trendy aranżacji wnętrz w Polsce i na świecie.

W serwisie nie mogło zabraknąć artykułów o charakterze poradnikowym, informacji o nowościach, przewodników zakupowych, a przede wszystkim przeglądów przybliżających czytelnikom praktyczne i sprawdzone rozwiązania w aranżacji kuchni.

Portal mamkuchnie.pl prezentuje wnętrza i artykuły w działach tematycznych: Aranżujemy, Przechowujemy, Gotujemy, Zmywamy oraz Przy stole. Artykuły i projekty wnętrz są codziennie aktualizowane przez redakcję serwisu, która dokłada wszelkich starań, aby mamkuchnie.pl  stało się codziennym źródłem inspiracji dla wszystkich zainteresowanych tematyką aranżowania i wyposażenia kuchni i jadalni.

Zapraszamy na www.mamkuchnie.pl.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA