REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Marketing dla branży łazienkowej - zobacz pełny program szóstej edycji konferencji

  • Autor: Ryneklazienek.pl
  • 30 wrz 2015 08:28
Marketing dla branży łazienkowej - zobacz pełny program szóstej edycji konferencji

Znamy już pełny program tegorocznej, szóstej już konferencji "Marketing w branży łazienkowej". W gronie prelegentów nie zabraknie stałych uczestników spotkania, jak też nowych, równie cenionych w branży ekspertów.

REKLAMA

Specjaliści od marketingu i kadra zarządzająca firm działających w branży łazienkowej już po raz szósty spotkają się na konferencji w hotelu Ossa w Rawie Mazowieckiej. W tym roku spotkanie odbędzie się we środę 14 października, warto więc już rezerwować termin w kalendarzu.

Więcej informacji o konferencji oraz zasady rejestracji na konferencję na stronie http://www.stowarzyszenielazienka.pl/konferencja-marketing/ 

Kontakt do organizatora: Robert Sieńko, Stowarzyszenie Łazienka, biuro@stowarzyszenielazienka.pl, +48 608 651 588

Program spotkania

10:00–11:00 - Niestandardowe metody na zrobienie szumu wokół twojej marki z wykorzystaniem blogerów, vlogerów, influencerów
Maciej Budziach [ www.blog.mediafun.pl - blog o mediach, reklamie i marketingu ]
Autor  wielokrotnie nagradzanego bloga opowie o  tym jak patrzy na marketing w dzisiejszych mediach, o tym jak przykuć uwagę odbiorcy oraz bez nadęcia informować o swoim produkcie, marce czy idei.

11:00–11:30 - Branżowy blog jako istotny łącznik pomiędzy marką a klientem
Urszula Michalak [ interiorsdesignblog.com ]
Blogosfera jest niewątpliwie opiniotwórczym medium i zasługuje na pełną uwagę marketerów. Blogi stanowią istotne źródło informacji. Potwierdza to co czwarty użytkownik internetu (24%). Ponad jedna trzecia czytających blogi min jeden raz w miesiącu przyznaje, że zdarzyło się jej kupić produkt lub usługę pod wpływem tego co przeczytali na blogu (34%). Jeszcze więcej ( 39%) zrezygnowało z zakupu produktu lub usługi jeśli blogerzy wystawili niepochlebne opinie.

11:30–11:45 - Przerwa


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA