Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Marmorin współpracuje z Evą Minge

  • Autor: Arkadiusz Kaczanowski
  • 27 lis 2013 10:14
Marmorin współpracuje z Evą Minge
Wanna zaprojektowana przez Evę Minge a przygotowana przez firmę Marmorin. Obiekt pokazano podczas Fashion Week Poland 2013. / fot. Marmorin
Marmorin współpracuje z Evą Minge
Marmorin współpracuje z Evą Minge

Podczas Fashion Week Poland Marmorin zaprezentował kolekcję wyposażenia łazienek przygotowaną we współpracy z projektantką Evą Minge.

REKLAMA

Marmorin by Eva Minge to przede wszystkim kolekcja Eva, którą tworzą: umywalka stojąca, umywalka nablatowa i wanna. Kształty produktów bardziej niż do tradycyjnego designu łazienkowego nawiązują do rozłożystych, wygodnych poduszek. Autorska kolekcja odznacza się niecodziennymi kształtami, wysokim połyskiem i klasycznymi, nasyconymi kolorami – wizualnie czerpie ze świata mody i designu.

-  Łazienka kojarzy mi się od zawsze z miejscem w którym można odpocząć i uciec przed całym światem. Dziwne? Nie. Kiedyś jako matka malutkich dzieci, żona, szefowa sporej firmy, zamykałam się w łazience żeby odciąć się od zgiełku i goniącego życia. Zatrzymywałam czas dla siebie na relaksującą kąpiel, domowe zabiegi upiększające i czasami lekturę w wannie... świeczki, muzyka i przyjemny zapach. Brakowało mi jednak miękkiej wanny, umywalki którą będzie chciało się głaskać. Piany wychodzącej z poduszek... - wspomina Eva Minge.

Projektantka stworzyła więc pikowaną serię, z umywalkami o poduszkowych, przyjemnych kształtach. Gładka powierzchnia tworzywa gelcoatmaterial, które nabiera temperatury otoczenia. Kolekcja wyposażenia łazienek to nie pierwsze wspólne przedsięwzięcie Evy Minge i Marmorinu. W 2010 roku projektantka przygotowała koncepcję wnętrz dla domu pokazowego Villa Natura. Jego centralnym punktem była oryginalna, zaprojektowana na kształt otwartej walizki, wyspa kuchenna.

Projekt zrealizowano w zakładach Marmorinu.

 


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA