REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Max-Fliz wyraża swą pasję do aranżacji wnętrz i designu. Na papierze i w sieci

  • Autor: Ryneklazienek.pl, arr
  • 19 paź 2016 13:08
Max-Fliz wyraża swą pasję do aranżacji wnętrz i designu. Na papierze i w sieci

Max-Fliz wypuścił drugi numer własnego magazynu wnętrzarsko-lifestylowego. W nim m.in. wywiad z projektantką Jadwigą Husarską-Sobiną i dużo wnętrzarskich trendów.

REKLAMA

"Magnetyzm Formy" przygotowywany przez Max-Fliz wyraża pasję do projektowania wnętrz i  przybliża inspiracje, które napędzają pracowników firmy.

- To najnowszy, wnętrzarski, projekt specjalny Galerii Wnętrz Doskonałych Max-Fliz. Stworzyliśmy go z pasji do projektowania, aranżacji wnętrz i nowych trendów oraz z sentymentu do dobrych wzorów i korzeni światowego designu. Galerie Wnętrz Doskonałych Max-Fliz są już z Państwem ponad dwie dekady, a przez ten czas wiele się zmieniło: otwieramy kolejne salony, ich asortyment jest coraz bogatszy, a Klienci wracają w nasze progi, bo, jak mawiają: „Max-Fliz inspiruje”. Wybierają Max-Fliz ze względu na profesjonalną obsługę, kompleksowość i wygodę zakupów oraz produkty najwyższej jakości. Od dawna zastanawialiśmy się, jak wyrazić naszą pasję do wnętrz, przybliżyć inspiracje, które napędzają Max-Fliz do nowych działań, pokazać sposób, w jaki patrzymy na świat designu. Tak powstał „Magnetyzm Formy” – ekskluzywna przestrzeń do prezentacji najlepszych marek, światowej klasy producentów, która wypełnia lukę na rynku luksusowych pism wnętrzarskich i stanowi pionierską propozycję dla czytelników. Mamy nadzieję, że nasz magazyn stanie się dla Państwa źródłem niebanalnych inspiracji, i to nie tylko tych wnętrzarskich - mówi Monika Turska, redaktor naczelna magazynu. - Galerie Wnętrz Doskonałych Max-Fliz goszczą w Państwa domach już dwadzieścia lat. Mamy nadzieję, że będą Państwo z nami przez kolejne dwadzieścia. Serdecznie polecamy lekturę drugiego numeru “Magnetyzmu Formy” i zapraszamy w nasze przyjazne progi - dodaje.

 

Wydanie papierowe jest dostępne w salonach firmy, elektroniczne - w internecie. Można je pobrać ze strony internetowej firmy.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA