Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Mikołajki z Kludi i Sanitec Koło

  • Autor: Ryneklazienek.pl, arr
  • 21 gru 2014 09:49
Mikołajki z Kludi i Sanitec Koło
Mikołajki Kludi i Sanitec Koło / fot. materiały prasowe organizatora
Mikołajki z Kludi i Sanitec Koło
Mikołajki z Kludi i Sanitec Koło
Mikołajki z Kludi i Sanitec Koło
Mikołajki z Kludi i Sanitec Koło
Mikołajki z Kludi i Sanitec Koło

W warszawskim klubie Hybrydy, 4 grudnia Mikołajki świętowały wspólnie firmy Sanitec Koło i Kludi oraz ich partnerzy - wykonawcy, instalatorzy, deweloperzy.

REKLAMA

Spotkania branżowe odbyło się w niezobowiązującej, przedświątecznej atmosferze. Firmy zaprosiły na nie współpracujących z nimi przedstawicieli branży budowlanej i instalacyjno-sanitarnej. Podczas mikołajkowego bankietu okazję do nawiązania i zacieśnienia relacji mieli przedstawiciele firm wykonawczych, projektantów instalacji, inwestorów i deweloperów. Dużym zainteresowaniem cieszyły się prezentacje tegorocznych nowości produktowych gospodarzy, Kludi i Sanitec Koło, które stały się inspiracją do rozmów w kuluarach.

Gościem specjalnym wydarzenia był ultra maratończyk, Mistrz Polski, Marcin Świerc, który chętnie dzielił się spostrzeżeniami na temat zdrowego stylu życia, technik biegania i treningu
w sezonie zimowym. Spotkanie było też okazją do przypomnienia o istocie regularnego wykonywania profilaktycznych badań onkologicznych.

Tego wieczoru goście mogli wziąć udział w loterii z atrakcyjnymi nagrodami a regularni bywalcy zostali zaproszeni do dalszych rozmów w zaciszu prestiżowego VIP roomu.

- Chcemy uhonorować naszych Partnerów – inwestorów, wykonawców i projektantów instalacji sanitarnych. Co roku organizowane są setki spotkań architektów i projektantów wnętrz, tymczasem ciekawe wydarzenia dla przedstawicieli branży instalacyjno-sanitarnej są rzadkością.

Dlatego niemalże dekadę temu zainicjowałam cykl corocznych, przedświątecznych spotkań. Zależy nam na wzroście świadomości rynkowej, dzieleniu się informacjami o nowościach technologicznych wysokiej jakości i tworzeniu dobrych relacji między przedstawicielami branży. Takie spotkania owocują wzrostem poziomu nowych inwestycji – powiedziała Małgorzata Gerwat, Szef ds. Obsługi Inwestycji Kludi.

Spotkania organizowane co roku przez Kludi i Sanitec Koło to nie tylko okazja do wspólnych rozmów w miłej, przedświątecznej atmosferze, ale również platforma dla rozwoju relacji partnerskich.

- Mikołajki Kludi  i Sanitec Koło dają możliwość spotkania z przedstawicielami całego procesu inwestycyjnego w Polsce, zacieśnienia relacji, wymiany poglądów i informacji. O tym, jak potrzebne są takie wydarzenia świadczy 9 już edycja Mikołajek, które z roku na rok przyciągają coraz większą grupę znakomitych gości – przedstawicieli firm branży instalacyjno-sanitarnej.

Spotkaniom towarzyszy dobra kuchnia i muzyka utalentowanych młodych zespołów. To doskonały i sprawdzony przepis na stworzenie warunków do rozwoju naszego biznesu – podsumował Adrian Burzyk, Dyrektor ds. Obsługi Inwestycji Sanitec KOŁO.

Sanitec Koło organizuje imprezy mikołajkowe od wielu lat. W tym roku poza Warszawą podobne spotkania, tylko dla bardziej kameralnych grup odbyły się także po raz kolejny w Sopocie oraz Krakowie. Pierwszy raz też mikołajki firmowe Sanitec Koło zorganizował w Białymstoku.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA