REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Mobilne centra szkoleniowe Grohe wyruszyły w trasę

  • Autor: Ryneklazienek.pl, arr
  • 04 paź 2016 11:34
Mobilne centra szkoleniowe Grohe wyruszyły w trasę
fot. Grohe

Specjaliści marki Grohe odwiedzają punkty dystrybucji produktów marki, branżowe eventy oraz szkoły o profilach instalatorsko-sanitarnym. W specjalnych vanach na żywo można zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami oferowanymi przez firmę.

REKLAMA

Już po raz drugi mobilne centra szkoleniowe Grohe ruszają w Polskę. Eksperci firmy szczegółowo objaśniać będą metody instalacji podtynkowych z zastosowaniem Grohe Rapido T i Rapido E oraz stelaży Rapid SL. Nie zabraknie również szczegółowych informacji dotyczących technologii zastosowanych w termostatach Grohtherm, bateriach kuchennych i łazienkowych: Grohe EcoJoy, Grohe SilkMove, Grohe StarLight. Zaprezentowane zostaną również nowości produktowych Grohe: m.in. toaleta myjąca Grohe Sensia® Arena i innowacyjny system prysznicowy Grohe SmartControl.

- Chcemy by nasi eksperci byli dostępni wszędzie tam, gdzie będą mogli podzielić się doświadczeniem i informacjami ze wszystkimi zainteresowanymi. Trasa, którą uaktualniamy na bieżąco, obejmuje swoim zasięgiem całą Polskę, więc nawet w mniejszych miejscowościach będzie możliwość pogłębić swoją wiedzę na temat produktów marki Grohe – komentuje Barbara Kowalczyk, Marketing Manager Grohe Polska.

Trasa, terminy oraz miejsca, które odwiedzą mobilne centra szkoleniowe Grohe ustalane są na bieżąco. Każdy zainteresowany ma możliwość zgłoszenia firmie lokalizacji, które powinna odwiedzić ekipa szkoleniowa. By wziąć udział w szkoleniu należy odpowiednio wcześniej zgłosić chęć przybycia w konkretne miejsce. Zgłoszenia należy kierować do przedstawicieli handlowych firmy lub bezpośrednio poprzez kontakt z biurem Grohe w Polsce. Kalendarz spotkań można śledzić na stronie www.grohe.pl/szkolenia, która aktualizowana jest co miesiąc.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA