REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Na Forum Branży Łazienkowej poznamy Produkt i Salon Roku 2017

  • Autor: Anna Sołomiewicz
  • 07 marz 2017 09:23
Na Forum Branży Łazienkowej poznamy Produkt i Salon Roku 2017
Zwycięzców konkursów "Łazienka - Salon Roku 2017" oraz "Łazienka - Wybór Roku 2017" poznamy 3 kwietnia na IV Forum Branży Łazienkowej.

Zwycięzców konkursów "Łazienka - Salon Roku 2017" oraz "Łazienka - Wybór Roku 2017" poznamy 3 kwietnia na IV Forum Branży Łazienkowej.

REKLAMA

Konkurs "Łazienka – Wybór Roku" to jedyne na polskim rynku przedsięwzięcie promujące wyłącznie produkty związane z wyposażeniem łazienkowym. Produkty zgłaszane są do konkursu przez producentów oraz dystrybutorów funkcjonujących na krajowym rynku. Jury, w skład którego wchodzą architekci, projektanci, przedstawiciele salonów z wyposażeniem łazienkowym, przedstawiciele organizacji związanych z branżą łazienkową oraz dziennikarze branżowi dokonują oceny i wyboru nagrodzonych produktów.

Przy ocenie pod uwagę brane są przede wszystkim: walory wzornicze produktu, jego jakość i innowacyjność, zgodność z prawem obowiązującym na polskim rynku oraz relacja ceny do jakości. Nagrodzone w naszym Konkursie wyroby i kolekcje śmiało zatem uznać można za najlepsze pod względem jakości oraz wzornictwa.

Konkurs od pierwszej edycji w 2002 roku cieszy się niesłabnącą popularnością w polskiej branży łazienkowej. Każda edycja podsumowywana jest wydaniem katalogu konkursowego.

Po raz kolejny postanowiliśmy przyznać również nagrodę Internautów w konkursie "Łazienka - Wybór Roku"

Równoległe odbywała się również X edycja konkursu "Łazienka – Salon Roku", w którym wybierane są najlepsze salony łazienek w Polsce. Jest to jedyny na polskim rynku konkurs poświęcony wyłącznie obiektom handlowym oferującym wyposażenie łazienek. Ideą konkursu jest wyłonienie najlepszych salonów łazienkowych z różnych województw w kraju. Zdobycie tytułu Salon Roku przekłada się na zwiększenie konkurencyjności salonu, większe zainteresowanie wśród klientów indywidualnych, a co za tym idzie na rosnący zysk firmy.

Podobnie jak w dwóch poprzednich latach, salony łazienkowe mogły samodzielnie przystąpić do konkursu (w latach poprzednich były do niego zgłaszane przez producentów).

W internetowym głosowaniu w konkursie "Łazienka - Salon Roku 2017" czytelnicy portalu Rynek Łazienek - producenci, projektanci i klienci – typowali najlepsze ich zdaniem salony w poszczególnych województwach.

Ogłoszenie wyników obu konkursów i uroczyste wręczenie tytułów "Łazienka – Wybór Roku" i "Łazienka – Salon Roku" odbędą się 3 kwietnia podczas Forum Branży Łazienkowej, w hotelu Sheraton. Rejestracji na Forum możecie dokonać TUTAJ.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA