REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Na targi ISH przyjedzie 40% więcej wystawców z Polski

  • Autor: Ryneklazienek.pl, AK
  • 16 lut 2015 23:54
Na targi ISH przyjedzie 40% więcej wystawców z Polski
ISH - teren targów Messe Frankfurt Exhibition GmbH Pietro Sutera

Przyznanie Polsce statusu kraju partnerskiego targów ISH 2015 przyczyniło się do wzrostu liczby naszych wystawców. W trakcie imprezy zapowiadane są liczne wydarzenia związanie ze współpracą gospodarczą z Polską.

REKLAMA

W dniach 10-14 marca 2015 r. we Frankfurcie nad Menem odbędą się targi ISH. Są to jedne z najwiekszych międzynarodowych imprez wystawienniczych z dziedziny rozwiązań sanitarnych, energooszczędnych technologii grzewczych, łaczących wykorzystanie odnawialnych żródeł energii oraz przyjaznej środowisku technologii klimatyzacji, chłodzenia i wentylacji.

Po raz pierwszy w historii targów zdecydowano się na koncepcję Kraju Partnerskiego, którym została Polska. W wyniku tej inicjatywy znacząco zwiększyła się ilość wystawców polskich podczas ISH, o ponad 40% w stosunku do poprzedniej edycji.

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji w Kolonii organizuje Polskie Stoisko Narodowe, które znajduje się pod szklaną kopułą, między halą 8 a 9. Stoisko jest dostępne dla wszystkich wystawców oraz osób odwiedzających targi. Tym sposobem będzie ono centralnym punktem polsko-niemieckich spotkań biznesowych. W uroczystej ceremonii otwarcia ISH swój udział zapowiedzieli przedstawiciele polskiego Ministerstwa Gospodarki oraz niemieccy ministrowie i sekretarze stanu.

W ramach imprez towarzyszących, WPHI Kolonia organizuje pierwszego dnia targów Forum Polskiej Gospodarki, podczas którego zostanie zaprezentowany potencjał naszego kraju, jako partnera handlowego. W środę, 11.03. odbędzie się seminarium nt. rynku instalacyjno-grzewczego w Polsce i w Niemczech, w tym nawiązanie do nowej ustawy OZE; a w czwartek, 12.03. seminarium nt. innowacyjnych rozwiązań techniki instalacyjnej i grzewczej.

(źródło: Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Konsulatu Generalnego Rzeczypospolitej Polskiej w Koloni)


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA