Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Najsilniejsze marki w łazience - znamy laureatów certyfikacji Superbrands 14/15

  • Autor: Ryneklazienek.pl, AK
  • 03 gru 2014 09:30
Najsilniejsze marki w łazience - znamy laureatów certyfikacji Superbrands 14/15
Fot. Kerasan

W efekcie badań rynkowych i analiz ekspertów zespołu Superbrands powstało zestawienie najsilniejszych marek konsumenckich. Proces certyfikacji przeszło osiem marek łazienkowych.

REKLAMA

Poznaliśmy laureatów procesu certyfikacji rankingu Superbrands 2014/2015 w kategorii marek konsumenckich. W wyniku badań rynkowych i analiz ekspertów zespołu Superbrands dochodzi do wyłonienia najsilniejszych wg prowadzonego procesu certyfikacji marek konsumenckich i biznesowych na polskim rynku. Najsilniejsze marki w każdej kategorii wyróżnione są tytułami Superbrands. Dodatkowo, dla marek które powstały w Polsce i wyjątkowo dobrze radzą sobie w danej kategorii, przyznawane jest wyróżnienie Created in Poland Superbrands.

W grupie Budowa i wykończenie wnętrz w kategorii armatura sanitarna i grzejniki laureatem została marka Geberit. W kategorii ceramiki sanitarnej znalazły się Ceramika Paradyż, Cersanit, Koło, Opoczno (te marki są też laureatami w kategorii Created in Poland) oraz Roca. Sanplast i Tubądzin zostały też laureatami w kategorii Created in Poland Superbrands. 


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA