REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Największy sklep internetowy z wyposażeniem łazienek kończy 10 lat

  • Autor: Redakcja Ryneklazienek.pl
  • 07 lis 2017 10:11
Największy sklep internetowy z wyposażeniem łazienek kończy 10 lat

Od powstania, sklep Łazienkaplus.pl sprzedał 375 tysięcy baterii i 122 tysiące umywalek. Największy sklep internetowy oferujący wyposażenie łazienek skończył właśnie 10 lat.

REKLAMA

Sklep internetowy Łazienkaplus.pl powstał w 2007 roku i od tamtej pory z powodzeniem prowadzi swoją działalność. Na chwilę obecną oferuje swoim klientom 50 tysięcy produktów, spośród których 30 tysięcy dostępnych jest od zaraz i może zostać dostarczone na miejsce zaledwie w ciągu doby. Codziennie ponad 80 pracowników Łazienkaplus.pl dba o jak najlepszą obsługę klientów. Podążając za trendami rynku, sklep oferuje również możliwość zobaczenia na żywo ponad 200 najlepiej sprzedających się produktów w swoim salonie łazienkowym na przedmieściach Poznania.

– Czas płynie nieubłaganie – mamy już 10 lat. Przez ten czas sporo udało nam się osiągnąć. Sprzedaliśmy prawie 2 miliony produktów, z czego najwięcej, bo aż 375 tysięcy, stanowiły baterie łazienkowe, a 122 tysiące – umywalki. Takie statystyki pokazują, że Klienci mają pełne zaufanie do kupowania wyposażenia łazienek czy kuchni przez Internet. Produkty przez nas oferowane cieszą się popularnością nie tylko ze względu na bardzo dobre ceny, które zapewniamy już od 10 lat, ale przede wszystkim ze względu na jakość z jaką dbamy o naszych klientów zarówno w czasie poprzedzającym zakup, jak i w jego trakcie oraz po samym zakupie. Dbanie o jak najlepsze doradztwo, w pełni bezpieczną wysyłkę oraz udzielanie pomocy klientowi, gdy tylko ten jej potrzebuje pozwoliło nam uzyskać miano partnera godnego zaufania – mówił Marek Przybył, prezes Łazienkaplus.pl.

Z okazji 10-lecia firma zorganizowała na swojej stronie konkurs dla klientów ,#notkipsotki”, w którym można wygrać atrakcyjne nagrody.


REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA