Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Narzędzie do planowania łazienki od Villeroy&Boch

  • Autor: redakcja magazynu Łazienka
  • 13 sie 2014 15:19
Narzędzie do planowania łazienki od Villeroy&Boch
Bathroom planner na stronie internetowej Villeroy & Boch

Na stronie internetowej producenta ceramiki łazienkowej pojawiło się narzędzie Bathroom planner, które pozwala na stworzenie projektu łazienki w zaciszu własnego domu.

REKLAMA

Użytkownik w kilku krokach przechodzi od prostego szkicu łazienki do realistycznej grafiki komputerowej 3D. W pierwszym etapie tworzenie projektu łazienki wprowadza się ogólny plan łazienki, zaznacza pozycje drzwi i okien czy ścian wewnętrznych.

Użytkownicy mogą wybrać tu standardową, domyślną wersję, lub też funkcję „free room” i wprowadzić dokładne wymiary własnej łazienki. Następnie użytkownik wybiera i organizuje na planie pojedyncze produkty z oferty firmy.

Do wyboru dostępne są wszystkie produkty firmy z aktualnej oferty- umywalki, miski w.c., bidety, pisuary, wanny, prysznice, meble łazienkowe czy nawet sauny. Dzięki komputerowej grafice 3D, użytkownicy mogą zobaczyć realistyczną wizualizację wykończonej łazienki. Wyniki planowania mogą być udokumentowane na liście zakupów.

Na życzenie użytkownika producent przekazuje plan do lokalnego partnera, który kontaktuje się z by szczegółowo omówić plany i obliczyć koszt realizacji.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA