REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

New Trendy otwiera nowy showroom z ceramiką Cerastyle

  • Autor: Anna Sołomiewicz
  • 30 marz 2017 11:17
New Trendy otwiera nowy showroom z ceramiką Cerastyle
Nowy showroom New Trendy z ceramiką Cerastyle. Fot. New Trendy
New Trendy otwiera nowy showroom z ceramiką Cerastyle
New Trendy otwiera nowy showroom z ceramiką Cerastyle
New Trendy otwiera nowy showroom z ceramiką Cerastyle

W Radomiu, na trasie Warszawa-Kraków powstał nowy showroom New Trendy. Firma pokazuje w nim ceramikę Cerastyle, której jest wyłącznym dystrybutorem.

REKLAMA

Firma NEW TRENDY rozpoczęła swoją działalność w 2006 roku w Radomiu. Trzy lata temu nastąpiło przeniesienie centrali do nowej siedziby przy ul. Kieleckiej 90. Dogodna lokalizacja na trasie Warszawa-Kraków zainspirowała firmę do stworzenia przestrzeni wystawowej.

Aktualnie ekspozycja produktowa zorganizowana jest na dwóch poziomach, na powierzchni ponad 500 metrów kwadratowych. Na poziomie pierwszym znajduję się przestrzeń zarezerwowana wyłącznie dla kabin prysznicowych marki New Trendy, gdzie w specjalnie zaaranżowanej strefie można zapoznać się z nowymi rozwiązaniami producenta.

- W związku z dynamicznym rozwojem firmy i wprowadzeniem na rynek polski na zasadzie wyłączności ceramiki Cerastyle zdecydowaliśmy się uruchomić dodatkowo showroom pokazujący przekrojowo kolekcję mark i- mówi Aleksandra Nowocień-Żukowska Kierownik Działu Marketingu w firmie New Trendy. - Celem nadrzędnym było założenie, by stworzyć elegancką przestrzeń w wieloma funkcjami, gdzie zobaczyć można na żywo pełną paletę produktów z naszej oferty.

Showroom NEW TRENDY to miejsce przeznaczone zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. - Zdajemy sobie sprawę, że największym atutem naszych produktów jest jakość, którą trzeba poczuć- dodaje Aleksandra Nowocień-Żukowska. - Na miejscu można dotknąć i sprawdzić działanie produktów oraz dopytać o szczegóły techniczne. Nasi eksperci nie tylko doradzą klientom w wyborze właściwego rozwiązania, ale również zaprezentują jego pełną funkcjonalność.

Poza przestrzenią ukazującą kolekcję Cerastyle w nowym showroomie zaprojektowano sale szkoleniową, która ma być miejscem spotkań i warsztatów dla architektów i klientów.
-Uruchomienie showroomu to kolejny etap naszego rozwoju, którego ramy określają dziś nie tylko nasi partnerzy handlowi, ale również oczekiwania projektantów z którymi wchodzimy w inspirujący dialog.

 

 


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA