REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

New Trendy poszerza portfolio

  • Autor: Ryneklazienek.pl
  • 14 kwi 2016 13:44
New Trendy poszerza portfolio

Z początkiem roku firma New Trendy rozbudował ofertę produktową zostając wyłącznym dystrybutorem wyrobów ceramicznych Cera Style w Polsce.

REKLAMA

Oferta obejmuje umywalki, miski wiszące i bidety. Cera Style to dzisiaj jedna w największych marek na świecie, która jest obecna w ponad 60 krajach.  Jakość produktów
została wielokrotnie doceniona przez kapituły prestiżowych światowych konkursów.

- Od 10 lat dostarczmy naszym klientom produkty najwyższej jakości sygnowane logo New Trendy- zarówno na rynku polskim jak i europejskim. Systematycznie poszerzamy ofertę, dostosowując ją do oczekiwań i potrzeb różnych typów klientów. Nasza firma stawia na jakość i innowacyjność, dlatego produkty Cera Style doskonale uzupełniają naszą ofertę - poinformował Gabriel Krekora Kierownik Działu Sprzedaży New Trendy Sp. z o.o.

- Marka Cera style od ponad 20 lat poszukuje i opracowuje nowatorskie koncepcje nowych produktów - dodaje Gabriel Krekora - W celu uzyskania najwyższej jakości umywalek wykorzystuje technologię Fine Fire Slay (FFC), która jest obecnie najnowocześniejszą na świecie - opowiada.

Dzięki tej kooperacji poszerzymy nasze portfolio produktowe oraz umocnimy pozycję na rynku. Nasz klient otrzyma przekrojową ofertę asortymentu wyposażenia łazienek od kabin prysznicowych, brodzików, systemów odwodnień poprzez ciekową ofertę mebli łazienkowych na wysokiej klasy wyrobach ceramicznych kończąc. Wierzymy, że najwyższej jakości ceramika Cera Style spełni oczekiwania polskiego rynku - czytamy w komunikacje New Trendy.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA