REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

New Trendy z Diamentem Forbesa

  • Autor: Redakcja RynekLazienek.pl
  • 19 lip 2017 09:46
New Trendy z Diamentem Forbesa
Fot. New Trendy

Producent kabin prysznicowych znalazł się wśród grona firm wyróżnionych nagrodą Diament Forbesa 2017.

REKLAMA

Diamenty Forbesa to coroczny ranking przedsiębiorstw, które w ostatnich trzech latach najbardziej dynamicznie powiększały swoją wartość. Tytuł „Diament Forbesa 2017" jest potwierdzeniem silnej pozycji w gronie najlepszych firm na polskim rynku.

Organizatorem wydarzenia jest prestiżowy miesięcznik gospodarczy Forbes, skierowany przede wszystkim do menedżerów średniego i wyższego szczebla, biznesmenów oraz osób dynamicznych, aktywnych, otwartych na światowe trendy.

22 czerwca w Państwowym Muzeum Etnograficznym w Warszawie odbyła się uroczysta Gala wręczenia nagród. Wśród laureatów prestiżowego rankingu znalazła się firma New Trendy, która została uhonorowana po raz pierwszy tą wyjątkową w świecie biznesu nagrodą.

Wyniki rankingu „Diamenty Forbesa 2017" zostały opracowane na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości firm. Wśród kluczowych kryteriów, znalazły się między innymi wyniki finansowe za lata 2013-2015, wartość majątku, historia płatnicza oraz brak negatywnych zdarzeń prawnych.

Obecność firmy New Trendy w tym rankingu jest więc potwierdzeniem szybkiego rozwoju i systematycznego umacniania pozycji rynkowej. To również dowód na wysoki poziom zaufania klientów i kontrahentów jakim cieszy się spółka.

 

 


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA