REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Nie będzie targów EXPO ŁAZIENKA 2016 (bo to był żart primaaprilisowy)

 • Autor: redakcja Ryneklazienek.pl
 • 01 kwi 2015 11:22
Nie będzie targów EXPO ŁAZIENKA 2016 (bo to był żart primaaprilisowy)
fot. Arkadiusz Kaczanowski

Po sukcesie i entuzjastycznym oddźwięku z jakim spotkało się Forum Branży Łazienkowej, magazyn Łazienka planuje w przyszłym roku organizację branżowych targów. Swój udział zapowiedziało już ponad 70 wystawców. Po 1 kwietnia ten news nie jest aktualny.

REKLAMA
 • 1 kwietnia napisaliśmy

  Pierwsza edycja targów polskiej branży łazienkowej EXPO ŁAZIENKA odbędzie się w dniach 25-27 kwietnia 2016 w Białymstoku. Swój udział w pierwszej tego typu w Polsce imprezie targowej zadeklarowało dotąd ponad 70 wystawców – producentów, dystrybutorów i importerów oferujących wyposażenie łazienkowe i operujących na naszym krajowym rynku. Toczą się negocjacje z kolejnymi firmami.

  - Przygotowania do imprezy trwały od kilku lat. W tym czasie prowadziliśmy wiele rozmów z przedstawicielami branży, którzy deklarowani potrzebę organizacji takiego wydarzenia w kraju. Wyciągnęliśmy też wnioski po nieudanych, dotychczasowych próbach stworzenia takiej imprezy w Polsce. Dziś już wiemy, że mamy potencjał, doświadczenie i niezbędne know-how do organizacji wydarzenia, które nie tylko wzmocni relacje między firmami, ale też pozwoli wyznaczać trendy sprzedażowe i wzornicze w branży - mówi Anna Raducha-Romanowicz, redaktor prowadząca magazynu branżowego "Łazienka".

  Oprócz części wystawowej w programie targów znajdzie się szereg interesujących imprez – wystawy i konferencje, spotkania z postaciami designu, warsztaty dla handlowców i architektów.
  Szczegółowy program Targów polskiej branży łazienkowej EXPO ŁAZIENKA 2016 oraz lista wystawców będzie dostępny już wkrótce.

 

Oczywiście był to żart primaaprilisowy. :) Wszystkich, którzy rezerwowali sobie już terminy w kalendarzu zachęcamy do zrobienia sobie w tym czasie wolnego, by nacieszyć się wiosną! Pozdrawiamy z uśmiechem - Redakcja.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA