REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Nowa dyrektor marketingu w Grupie Paradyż

  • Autor: Rynek Łazienek
  • 25 sty 2017 09:21
Nowa dyrektor marketingu w Grupie Paradyż
Karolina Wesołowska, dyrektor marketingu w Grupie Paradyż

Z dniem 19 stycznia br. stanowisko dyrektora marketingu w Grupie Paradyż objęła Karolina Wesołowska, która odpowiedzialna będzie za opracowanie i realizację strategii marketingowej firmy.

REKLAMA

Karolina Wesołowska z branżą marketingową związana jest od ponad 12 lat. Doświadczenie
w prowadzeniu zespołów marketingowych zdobywała w polskich i międzynarodowych przedsiębiorstwach, łącząc skutecznie marketing tradycyjny z najnowszymi trendami digital.

Przez ostatnie 3 lata związana była ze szwajcarską marką Hoval, w której początkowo zajmowała się budową strategii i zespołu marketingowego na rynkach Europy Środkowo–Wschodniej, a następnie jako Content Marketing Manager odpowiadała za działania contentowe w kanałach online i social media dla Europy Zachodniej. Wcześniej na stanowisku Dyrektora Marketingu w Celma SA, przeprowadziła skuteczny rebranding marki oraz była pomysłodawcą i realizatorem akcji Celma Pomaga. Przez ponad 4 lata zarządzała wizerunkiem firmy Immergas Polska, nadzorując działania ze wszystkich obszarów marketingu.

- Przed nami wiele wyzwań, to będzie bardzo ciekawy rok. Bierzemy się ostro do pracy, by podkreślić rolę marki Paradyż, jako lidera rynku materiałów wykończeniowych. Nasze zadania zrealizujemy w oparciu o nowoczesne narzędzia komunikacji, niestandardowe pomysły i rzetelne dane. Będziemy jeszcze bliżej Klientów, zarówno tych końcowych jak i biznesowych - mówi Karolina Wesołowska.

Nowa Dyrektor Marketingu Grupy Paradyż jest absolwentką Uniwersytetu Łódzkiego oraz Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA