REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Nowa kampania reklamowa firmy Danfoss

  • Autor: Ryneklazienek.pl, arr
  • 03 sty 2017 12:43
Nowa kampania reklamowa firmy Danfoss
fot. Uffe Weng

24 grudnia 2016 r. wystartowała nowa kampania reklamowa marki Danfoss. Przez sześć tygodni na ekranach polskich telewizji 5500 razy pojawi się najnowszy spot reklamowy systemu Danfoss Link.

REKLAMA

Celem kampanii jest budowanie świadomości pojęcia „inteligentny dom”, zwiększenie sprzedaży produktów z serii Link™, a także wzmocnienie marki Danfoss we wszystkich segmentach.

Kampania będzie prowadzona również w Internecie, prasie tematycznej i punktach dystrybucji (hurtownie, sklepy typu Do It Yourself), wspierana będzie także działaniami z zakresu PR.

Polska jest drugim krajem, gdzie na tak dużą skalę promowany jest system Danfoss Link™. Wcześniej, kampania miała miejsce w Niemczech. To właśnie tam powstał spot reklamowy, którego reżyserem jest Duńczyk Christoffer Boe, który wyreżyserował również film Danfoss „Engineering Tomorrow”.

System Danfoss Link umożliwia bezprzewodowe sterowanie ogrzewaniem w budynkach mieszkalnych i handlowo-usługowych. To system współpracujący zarówno z elektronicznymi termostatami grzejnikowymi Connect, jak i ogrzewaniem podłogowym. Umożliwia także sterowanie urządzeniami elektrycznymi działającymi na zasadzie funkcji włącz/wyłącz.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA