REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Nowa strona internetowa New Trendy

  • Autor: Ryneklazienek.pl, arr
  • 22 sty 2016 12:06
Nowa strona internetowa New Trendy
fot. New Trendy

Producent kabin prysznicowych New Trendy uruchomił nową wersję strony internetowej. Jest ona w pełni dostosowana do wyświetlania na urządzeniach mobilnych - tabletach i telefonach komórkowych.

REKLAMA

W serwisie znajdują się wiadomości dotyczące spółki, jej historii oraz informacje o bieżących wydarzeniach dotyczących działalności firmy. Nowy i dokładny opis oferty produktowej pokazuje pełne spektrum szerokiego asortymentu na który składają się kabiny prysznicowe, brodziki, panele prysznicowe, systemy odwodnień i meble łazienkowe.

Odnowiona witryna w porównaniu do poprzedniego serwisu jest łatwiejsza w nawigacji oraz zawiera nowe elementy, które zwiększają jej funkcjonalność. Nowością jest wirtualny spacer umożliwiający panoramicznie obejrzenie portfolio produktów oraz wyszukiwarka salonów partnerskich, która pozwala odnaleźć dowolny punkt handlowy na terenie całej Polski.

Nowa strona internetowa www.newtrendy.pl skierowana jest do szerokiego spektrum odbiorców, zarówno stałych jak i potencjalnych partnerów handlowych, klientów indywidualnych jak i tych, którzy po prostu poszukują na jej temat informacji. 


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA