REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Nowe wydanie "Dobrze Mieszkaj" już na rynku

  • Autor: Ryneklazienek.pl, arr
  • 14 paź 2016 11:54
Nowe wydanie "Dobrze Mieszkaj" już na rynku

A w nim znaleźć można m.in. rozmowy o męskim domu i męskim świecie ze Zbigniewem Urbańskim, Pawłem Małaszyńskim i członkami zespołu Cochise. A także wiele pomysłów na wnętrza i porady jak ocieplić mieszkanie jesienią.

REKLAMA

Najnowsze wydanie Dobrze Mieszkaj dedykowane jest panom. Redakcja stara się znaleźć odpowiedź na pytanie czego pragną mężczyźni. Może odrobiny luksusu na co dzień? Podpowiada zatem jak urządzić mieszkanie, w którym można przyjemnie odpocząć po ciężkim dniu. Z filiżanką wybornej kawy, w otoczeniu wyrafinowanego designu.

Dla szefów domowej kuchni przeznaczone są pomysły jak urządzić i wyposażyć kuchnię konesera. Miłośnikom gier i najnowszych technologii redakcja podpowiada w co grać i recenzuje najpopularniejsze na rynku gry – słowem, co warto mieć w playroomie.

Nie brakuje męskiego punktu widzenia. Zbigniew Urbański – gwiazda męskiego wydania Dobrze Mieszkaj – zdradza kulisy pracy testera gadżetów. Członkowie rockowego zespołu Cochise mówią o męskiej przyjaźni i muzyce.

W numerze również wyjątkowe wnętrza z Polski. Począwszy od luksusowego apartamentu w sercu Gdańska, zaprojektowanego oczywiście dla mężczyzny.

Z myślą o wszystkich, którzy z dreszczem myślą o najbliższych, chłodnych miesiącach redakcja przygotowała pomyły na ocieplenie domu. Wyszukała przytulne tkaniny oraz dodatki, nowoczesne kominki i designerskie grzejniki. W dziale poświęconym urządzaniu sypialni pomaga wybierać meble dopasowane do każdego budżetu, solidne drzwi oraz okna.

"Dobrze Mieszkaj" możesz kupić w salonach prasowych lub ONLINE

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA