REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Nowości Axor i hansgrohe na targach ISH

  • Autor: Anna Sołomiewicz
  • 07 marz 2017 11:12
Nowości Axor i hansgrohe na targach ISH
Podczas targów zadebiutuje nowa kolekcja armatury Axor zaprojektowana w duchu nowoczesnego minimalizmu. Fot. Hansgrohe
Nowości Axor i hansgrohe na targach ISH
Nowości Axor i hansgrohe na targach ISH
Nowości Axor i hansgrohe na targach ISH
Nowości Axor i hansgrohe na targach ISH
Nowości Axor i hansgrohe na targach ISH

Kiedy tylko ISH, największe targi branży sanitarnej i grzewczej, otworzą swoje podwoje, Frankfurt będzie w centrum uwagi całego branżowego świata. Grupa Hansgrohe ze swoimi markami Axor i hansgrohe przygotowała na tą okazję kilka premier z obszaru łazienki oraz kuchni.

REKLAMA

Od 14 do 17 marca 2017 zapraszamy profesjonalistów. 18 marca będzie dniem otwartym również dla klientów ostatecznych. Firma Hansgrohe zaprasza na stoisko Hansgrohe – tradycyjnie do Festhalle.

„Dzięki naszym silnym markom Axor oraz hansgrohe, wypracowaliśmy sobie pozycję lidera branży w zakresie innowacji, wzornictwa i jakości“, mówi Thorsten Klapproth, Prezes Zarządu Grupy Hansgrohe. „Podczas ISH 2017 po raz kolejny potwierdzimy naszą pozycję prezentując szereg zaskakujących nowości“ dodaje. „Nadajemy wodzie nowy wymiar, zarówno w obszarze kuchni jak i łazienki. Nowy sposób doświadczania Wody to nie tylko nasze produkty, ale także targowe stoisko Grupy Hansgrohe, które – zapewniam – będzie atrakcją dla naszych gości.“

Axor jako NR 1 w obszarze łazienek luksusowych 

Marka Axor jest pionierem w obszarze awangardowych, luksusowych elementów wyposażenia łazienek i kuchni. Wszystkie baterie, prysznice i akcesoria firmowane logo Axor są perfekcyjne pod względem wzorniczym, rzemieślniczym i funkcjonalnym. Podczas tegorocznych targów ISH Axor prezentuje luksusowe prysznice oraz nowy rodzaj strumienia, który powstał dzięki wieloletnim badaniom w firmowym laboratorium strumienia. Podczas targów zadebiutuje także nowa kolekcja armatury Axor zaprojektowana w duchu nowoczesnego minimalizmu.

Dodatkowo poza firmowym stoiskiem, Axor będzie również obecny na forum „Pop up my bathroom“ z cyklem dyskusji panelowych “AXOR Talks”. Temat przewodni tegorocznego forum to „Indywidualizacja“. Dyskusje będą się odbywały we wtorek, środę i czwartek w godz. 16.00-17.00 w Sali Europa, Hall 4.0.  

Innowacje hansgrohe – intuicyjna obsługa  

Marka hansgrohe kształtuje nasz sposób doświadczania Wody w łazience i w kuchni za pomocą swoich, obsypywanych międzynarodowymi nagrodami, produktów. Mając na uwadze nasze potrzeby i przyzwyczajenia hansgrohe projektuje i wdraża kolejne innowacyjne rozwiązania, które łączą doskonałe wzornictwo, najlepszą jakość i inteligentne cechy dla maksimum komfortu. Podczas ISH hansgrohe zaprezentuje między innymi innowacyjny i wygodny zarazem sposób sterowania prysznicowego, nowe głowice i baterie. Zadebiutuje także seria zlewozmywaków kuchennych, dostępnych pojedynczo lub w atrakcyjnych zestawach.

Na stoisku Grupy Hansgrohe będą przez cały czas trwania targów obecni przedstawiciele z ponad 40 krajów. Przedstawiciele działów marketingu i PR-u będą codziennie oprowadzali po stoisku dziennikarzy przybyłych na ISH. Od wtorku do piątku o godz. 10.00 na stoisku Grupy Hansgrohe będą się odbywały oprowadzania eksperckie.  


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA