Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Konferencja „Łazienki z Pomysłem i Partnerzy. Nowości ISH 2013” / fot. materiały organizatora

Sieć salonów „Łazienki z Pomysłem” zorganizowała konferencję prezentującą najciekawsze rozwiązania zaprezentowane na tegorocznych targach ISH.

REKLAMA

17 czerwca 2013 w Centrum Kongresowym – Hotel Ossa koło Rawy Mazowieckiej odbyła się Konferencja „Łazienki z Pomysłem i Partnerzy. Nowości ISH 2013” zorganizowana przez sieć salonów „Łazienki z Pomysłem”, przy współudziale wiodących producentów w branży sanitarnej takich jak: Emco, Geberit, Grohe, Hansgrohe, Huppe, Ideal Standard, Kaldewei, Kludi, Laufen, Koło, Keramag i Roca.

Zaproszenie do udziału w Konferencji skierowano do środowiska projektantów wnętrz. Ideą spotkania była prezentacja nowych produktów na rynku sanitarnym, zaprezentowanych wcześniej na Targach ISH we Frankfurcie, a także możliwość wymiany doświadczeń, poglądów pomiędzy architektami wnętrz i przedstawicielami producentów.
Konferencja składała się z dwóch części. Pierwsza to targi, gdzie na stoiskach przygotowanych przez producentów architekci mogli szczegółowo zapoznać się z produktem, jego parametrami technicznymi oraz uzyskać wszelkie dodatkowe informacje. Druga część to profesjonalnie przygotowane prezentacje asortymentowe przedstawione przez producentów.

Liczni uczestnicy konferencji, 170 osób, wysoko ocenili nie tylko sam pomysł zorganizowania takiego eventu, ale również profesjonalne przygotowanie przedsięwzięcia.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA