Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Nowy prezes Grupy Paradyż

  • Autor: Redakcja magazynu Łazienka
  • 30 cze 2014 12:42
Nowy prezes Grupy Paradyż
Paweł Łuczka, Prezes Zarządu Spółek Grupy Paradyz. / fot. Grupa Paradyż

Od 26 czerwca Grupa Paradyż ma nowego prezesa zarządu. Został nim Paweł Łuczka. Zmiany nastąpiły także na innych stanowiskach.

REKLAMA

W związku z upływem kadencji Zarządu Spółek Grupy Paradyż w dniu 26 czerwca 2014 r., Walne Zgromadzenie Wspólników, zgodnie z umową Spółek: Ceramika Paradyż Sp. z o.o. i Paradyż Sp. z o.o., podjęło uchwałę o powołaniu nowego Zarządu. Funkcję Prezesa Zarządu objął Pan Paweł Łuczka. Na Wiceprezesa Zarządu ds. Finansów powołano Panią Wioletę Bojdo. Funkcję Wiceprezesa ds. Handlu będzie piastował Pan Łukasz Kardas, dotychczasowy Prezes Zarządu. Wiceprezesem ds. Produkcji został ponownie Pan Piotr Kucharski.

- Wszyscy Członkowie Zarządu są długoletnimi pracownikami firmy i zasiadali już w Zarządzie Grupy Paradyż. Podobnie jak w ubiegłych latach, wykorzystano mechanizm rotacyjności kluczowych osób decyzyjnych, dzięki któremu możliwe jest zachowanie ciągłości operacyjnej i spójności w realizacji zaplanowanych działań strategicznych na najwyższym szczeblu organizacji - czytamy w komunikacie firmy.

Właściciele, Pan Leszek Wysocki i Pan Stanisław Tępiński, niezmiennie pozostają na stanowiskach Członków Zarządu. 


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA