REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

O łazienkowych trendach ze Studia Dobrych Rozwiązań w Poznaniu

  • Autor: Rynek Łazienek
  • 25 kwi 2016 13:24
O łazienkowych trendach ze Studia Dobrych Rozwiązań w Poznaniu

Studio Dobrych Rozwiązań w Poznaniu w pierwszej części pokazało najnowsze trendy i rozwiązania do łazienki.

REKLAMA

Studio Dobrych Rozwiązań, również to zorganizowane przez nas w Poznaniu, dzieli się na dwa bloki tematyczne - poświęcone łazience i kuchni. Pierwszy z tych bloków - o tematyce łazienkowej - otworzyła prezentacja Anny Raducha-Romanowicz, która opowiedział zebranym o łazienkowych trendach podpatrzonych na branżowych targach - ISH, Cersaie i iSaloni.

Drugi punkt programu stanowiła prezentacja Partnera Głównego - Ceramiki Paradyż. Anna Zalas oraz Katarzyna Pardiak-Borowska opowiedziały o swoich inspiracjach przy tworzeniu kolekcji płytek ceramicznych oraz zaprezentowały najnowsze kolekcji Ceramiki Paradyż w formatach 75x75 cm.

Kolejne wystąpienie należało do Roberta Darskiego z firmy Kaldewei, który mówił o zaletach materiału jakim jest stal emaliowana, demonstrował jej wytrzymałość na lakier i ogień, a także na uszkodzenia mechaniczne. Robert Darski  zaprezentował najnowsze produkty marki, w tym wanny z serii Meisterstueck Emerso oraz Incava, a także nowo wprowadzone do oferty umywalki.

Przedstawiciel firmy Mochnik, Krzysztof Kowalski przybliżył zebranym profil działalności firmy i jej możliwości produkcyjne w zakresie obróbki szkła. Krzysztof Kowalki zaprezentował m.in. szkło lakierowane wykorzystywane w wystroju wnętrz, również jako alternatywę dla płytek ceramicznych w łazience. Firma może wykonywać je na indywidualne zamówienie - na bazie szkła hartowanego. Nowością w ofercie firmy jest m.in. matowe szkło lakierowane.

Część łazienkową zamknęła prezentacja Anny Spalony z firmy CAD Projekt K&A, która przedstawiła uczestnikom możliwości jaki daje w projektowaniu oprogramowanie CAD Decor Pro oferowane właśnie przez tę markę. Możliwości te demonstrowała tworząc projekt wnętrza w czasie realnym.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA