REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

O wyzwaniach dla wykonawców na targach Aquatherm Warsaw

  • Autor: Rynek Łazienek
  • 26 wrz 2016 09:56
O wyzwaniach dla wykonawców na targach Aquatherm Warsaw
fot. Warsaw Build

W dniach 16 – 18 listopada br. w Warszawie odbędą się Międzynarodowe Targi Budowlane i Wnętrzarskie Warsaw Build i Międzynarodowe Targi Aquatherm Warsaw, prowadzone w formule B2B.

REKLAMA

Odbywające się po raz drugi w Polsce Międzynarodowe Targi Aquatherm Warsaw są profesjonalną platformą wymiany wiedzy i doświadczeń przedstawicieli branży HVAC z kontrahentami ze świata. Wydarzenie towarzyszy IV. Międzynarodowym Targom Budowlanym i Wnętrzarskim Warsaw Build. Spotkania poświęconym najnowszym rozwiązaniom i trendom w branży budowlanej w ubiegłym roku przyciągnęły wystawców z 11 krajów i 2,5 tys. profesjonalistów z branży z 42 państw.

– W najbliższych latach przetargi budowlane będą wygrywały nie tylko praktyczne rozwiązania, ale też takie, które swoim designem zachwycą i podniosą znacznie wartość zrealizowanych projektów. Przykłady takich rozwiązań pojawią się podczas tegorocznej edycji spotkań Warsaw Build i Aquatherm Warsaw – zapewniają organizatorzy.

W coraz bardziej skomplikowanych technologicznie inwestycjach, ważną rolę odgrywa innowacyjność wykonawcy oraz niekonwencjonalne podejście.

– Fachowcy muszą nieustannie podnosić swoje umiejętności, nie tylko kontekście rozwiązań technologicznych lecz także w obszarach biznesowych – podkreśla Jan Hertmanowski. – Odpowiedzią na te potrzeby będzie specjalny panel tematyczny, poświęcony zmieniającym się wymaganiom zleceniodawców, podczas listopadowych Targów Aquatherm Warsaw w Warszawie.

Prezentacja "Wykonawca Premium", przygotowana przez Fundację Praktyków Biznesu, obejmie praktyczne zagadnienia związane z rozwojem branży usług budowlanych i instalacyjnych.

– Bezpłatne wykłady mają pomóc wykonawcom m.in. w skutecznym dotarciu do wybranych klientów i zdobywaniu zleceń, bez oferowania jak najniższej ceny – wyjaśnia Mariusz Prokopczuk z Fundacji Praktyków Biznesu.

Międzynarodowe Targi Budowlane i Wnętrzarskie Warsaw Build i Międzynarodowe Targi Aquatherm Warsaw, prowadzone w formule B2B, odbędą się w dniach 16 – 18 listopada br., w EXPO XXI Warszawa. Wstęp na targi, wszystkie panele i warsztaty jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji na stronie internetowej organizatora.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA