REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Odkryjemy jaka będzie łazienka przyszłości na Forum Branży Łazienkowej

  • Autor: Redakcja ryneklazienek.pl
  • 06 marz 2018 13:30
Odkryjemy jaka będzie łazienka przyszłości na Forum Branży Łazienkowej
W poprzedniej edycji z 2017 roku, Tomasz Pągowski poprowadził pierwszy panel dyskusyjny: „Hot” czy „passe” – znani projektanci i branża o tym, co będzie na topie w aranżacji i wyposażeniu łazienek". Fot, FBŁ 2017

V edycja Forum Branży Łazienkowej rozpocznie się już 17 kwietnia br. Pierwszy inauguracyjny panel będzie dotyczył "Łazienki premium". O czym dokładnie będą dyskutowali zaproszeni eksperci?

REKLAMA

Forum Branży Łazienkowej to największe w Polsce wydarzenie poświęcone temu sektorowi. Ciekawe dyskusje, inspirujące prezentacje i wystąpienia, wystawa nowych produktów i rozwiązań oraz Gala przyznania nagród w konkursach "Łazienka - Wybór Roku 2018" i "Salon Roku 2018”. O czym będziemy dyskutowali na forum?

Łazienka premium to łazienka przyszłości?

Podczas pierwszej inauguracyjnej sesji postaramy razem z zaproszonymi do dyskusji ekspertami znaleźć odpowiedź na pytanie – jak będzie wyglądać łazienka przyszłości.

W jakim wymiarze będzie ona: innowacyjna, komfortowa, designerska, ale też i ekologiczna. Oczywiście postaramy się też połączyć i wykorzystać te 4 trendy w projektowaniu i wyposażeniu łazienek. W tej dyskusji nie zabraknie odniesień do branży łazienkowej.

Czytaj także: V Forum Branży Łazienkowej: ruszyła rejestracja!

Zaproszeni eksperci będą też dyskutować o tym, jak te 4 wymienione wyżej trendy wpływają na rozwój rynku wyposażenia łazienek w Europie, jak i naszym kraju.

Jeżeli chcesz być "na czasie" i pierwszy poznać trendy, które będą wyznaczać standardy w projektowaniu i wyposażaniu łazienek przyszłości, nie czekaj – zarejestruj się już dziś! 

>>>ZAREJESTRUJ SIĘ<<<


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA