Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Odświeżony My Way

  • Autor: Arkadiusz Kaczanowski
  • 27 gru 2013 18:08
Odświeżony My Way

Ruszył nowy serwis internetowy marki My Way Paradyż Group.

REKLAMA

Nowy layout graficzny strony przygotowano po to, by jak najpełniej pokazywać produkty z oferty firmy. Przede wszystkim uproszczono i uatrakcyjniono sposób przeglądania prezentacji płytek - wszystko dzięki wprowadzeniu nowoczesnych funkcjonalności oraz intuicyjnego, przejrzystego menu. Stronę można obejrzeć pod adresem www.myway-paradyz.com.  

Producent, chcąc jak najpełniej zaprezentować zalety kolekcji zdecydowali się na poziomy układ strony nie wymagający przewijania oraz wykorzystanie zdjęć aranżacyjnych kolekcji jako tła serwisu. Dzięki temu już pierwszy kontakt z witryną pozwala na podziwianie najnowszych propozycji My Way Paradyż Group.

Portfolio marki podzielone zostało na cztery kategorie: Kolekcje 25x75 cm, Stone Design, Wood Design i Kolekcje FIT. Użytkownik może obejrzeć każdą linię na dużych zdjęciach aranżacyjnych, prezentowanych w łatwej do przewijania formie oraz bardziej szczegółowo – wskazując interesujące go elementy wchodzące w skład prezentowanego wnętrza. Ponadto, klikając w wybrany komponent, można dowiedzieć się więcej na temat jego cech charakterystycznych, montażu i użytkowania. Rozbudowana wyszukiwarka dodatkowo ułatwia odnalezienie produktów na stronie - mechanizm dostoswuje się do kryteriów ściśle określonych przez użytkownika.

Strona oferuje także możliwość skalkulowania kosztu zakupu płytek – z wariantem zapisania wyceny w pliku PDF. Na stronie znajdują się również informacje o tym, w którym salonie można zobaczyć daną kolekcję w formie ekspozycji, a następnie gdzie ją kupić.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA