Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Perla Polskiej Gospodarki - statuetka

Grupa SBS została w tym roku odznaczona tytułem „Perła Polskiej Gospodarki” w kategorii Perły Duże. To drugie takie wyróżnienie dla firmy - poprzednio Perłę Grupa zdobyła w 2011 roku.

REKLAMA

Jak czytamy w uzasadnieniu wyróżnienie przyznano SBS-owi "za konsekwentną realizację polityki i strategii biznesowej oraz za bycie liderem wśród najbardziej dynamicznych i najbardziej efektywnych przedsiębiorstw w Polsce". 

Grupa w tym roku chwali się też tytułem Firmy Przyjaznej Biznesowi oraz obecnością na Liście 500 i Liście 2 000 dziennika Rzeczpospolita.

Ranking „Perły Polskiej Gospodarki” organizowany jest przez magazyn ekonomiczny Polish Market przy współpracy z Zakładem Wspomagania Analiz Decyzji Instytutu Ekonometrii Szkoły Głównej Handlowej. Procedura klasyfikacji przedsiębiorstw opiera się na analizie wskaźników charakteryzujących kondycję finansową firmy - w takich aspektach jak płynność finansowa, sprawność działania, rentowność oraz zadłużenie. To pozwala na analizę bieżącej sytuacji firmy, ocenę jej zdolności rozwojowych w najbliższym okresie oraz analizę wykorzystania dostępnych zasobów. Na tej podstawie powstaje ranking.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA