Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Pierwsze supermarkety Bricomarché w Wodzisławiu Śląskim i Skierniewicach

  • Autor: Redakcja Magazynu Łazienka
  • 12 maj 2014 17:50
Pierwsze supermarkety Bricomarché w Wodzisławiu Śląskim i Skierniewicach
fot. Bricomarche

7 maja otwarto w Wodzisławiu Śląskim pierwszy w tym mieście supermarket Bricomarché, należący do sieci sklepów typu „dom i ogród” w Polsce.

REKLAMA

Placówka, która razem z supermarketem spożywczym Intermarché będzie tworzyć w Wodzisławiu tzw. Rynek Muszkieterów, zatrudni 30 osób i przyniesie gminie dochód z podatków. W Bricomarché dostępne będą artykuły dekoracyjne i ogrodnicze. Wraz z nową placówką w całym województwie śląskim pod szyldem Bricomarché funkcjonować będzie 5 sklepów. Właściciele podkreślają, że region zyska pomoc finansową z tytułu podatku dochodowego od osób prawnych oraz nieruchomości, gdyż supermarket zarejestrowany będzie bezpośrednio w Wodzisławiu. Firma rozwijać będzie również współpracę handlową z regionalnymi dostawcami, których produkty będą miały szansę znaleźć się w ofercie sprzedażowej marketu. 

Pierwszy sklep sieci zostanie ponadto otwarty 14 maja w Skierniewicach. Placówka zatrudni 30 osób. Będzie liczyl blisko 2000 mkw. powierzchni a przy supermarkecie działać będzie parking z 240 miejscami dla aut osobowych.
 

REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA