Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Pierwszy market Bricoman w Szczecinie

  • Autor: Ryneklazienek.pl
  • 16 marz 2015 16:18
Pierwszy market Bricoman w Szczecinie
Sklep sieci Bricoman (Jaworzno). / fot. Bricoman

12 marca w Szczecinie otworzono sklep-skład budowlano-remontowy Bricoman. To siódmy sklep tej sieci w Polsce, która dystrybuuje również wyposażenie łazienek.

REKLAMA

Nowy punkt handlowy jest zlokalizowany w Szczecinie, przy ul. Białowieskiej 1. Rekrutacja pracowników prowadzona była we współpracy z Urzędem Pracy w Szczecinie, wynikiem czego w Bricomanie zatrudnienie znalazło 65 osób.

Nowy obiekt o powierzchni całkowitej 8 tys. mkw., powstał na działce liczącej ponad 2 ha. Powierzchnia placu materiałów budowlanych jest prawie dwukrotnie większa w porównaniu do pozostałych sklepów-składów sieci Bricoman. Do dyspozycji klientów przygotowano także parking na 192 miejsc. Bricoman w Szczecinie został wyposażony w nowoczesne technologie, m.in. w energooszczędne oświetlenie oraz rozwiązania obniżające energochłonność budynku, w tym system odzysku energii cieplnej.

Inwestycja w Szczecinie, jednym z większych ośrodków w pobliżu granicy niemieckiej, który położony jest na przecięciu ważnych szlaków handlowych, wpisuje się w naszą strategię rozwoju na najbliższe lata. Nasze markety chcemy sukcesywnie otwierać w największych miastach Polski – mówi Arnaud Boule, Dyrektor Generalny Bricoman Polska. 

Oprócz bogatej gamy produktów budowlanych, rozszerzonej o lokalne marki oraz artykuły dla profesjonalistów, klienci będą mogli również skorzystać m.in. z rozwiązania samoobsługowego „Click & Collect” (Zamów i Odbierz). W ramach tej opcji, klient składa zamówienie on-line lub przez telefon. Następnie, może samodzielnie odebrać przygotowane dla niego produkty w sklepie-składzie. Bricoman, na życzenie klienta, może je także dostarczyć pod wskazany adres. Dla mieszkańców Szczecina będzie dostępne również rozwiązanie „Drive-In”, umożliwiające klientom wjazd na plac materiałów budowlanych i załadowanie tam towarów na samochody oraz dokonanie płatności. Wiosną, na terenie parkingu Bricomana, ruszy także wypożyczalnia narzędzi i maszyn budowlanych.

Sieć prowadzi także sprzedaż internetową na szeroką skalę. Za pośrednictwem sklepu internetowego dostępnych jest ponad 18 tys. pozycji asortymentowych wraz z informacją o ich dostępności w poszczególnych sklepach-składach. Zamówienia można składać on-line lub telefonicznie.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA