Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Piotr Kościsz nowym dyrektorem zakładu produkcyjnego Zehnder

  • Autor: Anna Raducha-Romanowicz
  • 26 lis 2014 15:46
Piotr Kościsz nowym dyrektorem zakładu produkcyjnego Zehnder
Zakład produkcyjny Zehnder w Bolesławcu / fot. Zehnder
Piotr Kościsz nowym dyrektorem zakładu produkcyjnego Zehnder
Piotr Kościsz nowym dyrektorem zakładu produkcyjnego Zehnder

Zakład produkcyjny grzejników Zehnder w Bolesławcu od stycznia 2015 będzie miał nowego dyrektora. Zastąpi on Tomasza Judę, który poświęci się obowiązkom w zarządzie Grupy Zehnder.

REKLAMA

Z dniem 1. stycznia nowym dyrektorem zakładu produkcyjnego Zehnder w Bolesławcu zostanie Piotr Kościsz – wcześniej związany z polską fabryką grzejników Zehnder jako menadżer badań i rozwoju. Zajmie on miejsce Tomasza Judy, który został powołany przez Radę Nadzorczą Grupy na stanowisko nowego członka zarządu Grupy Zehnder, odpowiedzialnego w Grupie za wszystkie zakłady produkcyjne, działy rozwoju i wdrożenia związane z działem Grzejników oraz Promienników.

- Wśród głównych wyzwań przed jakimi stanie mój następca znajdzie się przede wszystkim sprostanie konkurencji i presji cenowej, czyli utrzymanie na dobrym poziomie efektywności wytwarzania produktów, a w zasadzie ciągłe jej zwiększanie. Priorytetowym zadaniem będzie również wprowadzanie innowacji i wdrażanie nowych produktów. Dotychczas mniej więcej co dwa lata wprowadzaliśmy na rynek wyroby rzeczywiście innowacyjne, odnoszące na rynkach – w tym również polskim – sukcesy. Chciałbym aby to również udawało się mojemu następcy – mówi Tomasz Juda.

Zakład produkcyjny Zehnder w Bolesławcu powstawał od 1997 roku. Produkcję rozpoczęto tu w roku 1999. Dziś polski zakład produkcyjny Zehnder zatrudnia 250 osób, codziennie wytwarza ok. 1,5 tys. grzejników, które trafiają głównie na rynki Europy Zachodniej – przede wszystkim francuski i niemiecki.

  • Piotr Kościsz

     

    Piotr Kościsz wcześniej związany był z polską fabryką grzejników Zehnder w Bolesławcu jako menadżer badań i rozwoju. Od stycznia 2015 zostanie nowym dyrektorem zakładu.

REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA