REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Podsumowanie tygodnia: 16-20 maja 2016

  • Autor: Ryneklazienek.pl, arr
  • 24 maj 2016 06:06
Podsumowanie tygodnia: 16-20 maja 2016
Studio dobrych Rozwiązań w Lublinie

Ubiegły tydzień stał pod znakiem Studia Dobrych Rozwiązań, które zorganizowaliśmy w Lublinie. W branży nie brakowało również innych istotnych wydarzeń.

REKLAMA

Lubelska majówka z designem
Spotkanie Studia Dobrych Rozwiązań w Lublinie było rekordowym w całej, dwuletniej historii naszych spotkań z projektantami i architektami. Na warsztatach w Centrum Spotkań Kultur pojawiło się ok. 120 gości!

Superbrands dla łazienkowych firm
17. maja, podczas uroczystej gali, statuetki X jubileuszowej edycji Superbrands odebrali przedstawiciele 42 najsilniejszych marek na polskim rynku. W tym gronie znalazły się również marki związane z branżą łazienkową.

Dornbracht patronuje artystycznemu projektowi
Na 9. Biennale w Berlinie, które odbędzie się latem 2016 r. producent armatury Dornbracht będzie patronem projektu artysty i architekta Shawn Maximo.

Bricomarche otwiera się w Strzelcach Opolskich
Pierwszy sklep Bricomarché w Strzelcach Opolskich rozpoczął oficjalnie działalność 18 maja o godz. 8:00. Oferuje on 30 tys. artykułów przeznaczonych m.in. dla wykonawców i majsterkowiczów.

Atlas rozdaje poradniki
Na rynku pojawiła się właśnie II edycja książki „Standardy prac glazurniczych”, która stanowi kompendium wiedzy na temat technologii prac wykończeniowych w budownictwie. Eksperci z firmy Atlas aktywnie uczestniczyli w pracach nad powstaniem tego poradnika.

Laureaci konkursu Terma Design 2016
Terma Design to konkurs skierowany do projektantów sztuki użytkowej oraz wszystkich, którzy pasjonują się projektowaniem oryginalnych i innowacyjnych produktów. Organizatorem konkursu jest Terma. Autorom najciekawszych prac firma może zaoferować możliwość podjęcia dalszej współpracy oraz wdrożenie do regularnej produkcji konkursowych projektów.

Zehnder pod nowym hasłem
Zehnder poddał liftingowi wizerunek marki - aby jeszcze wyraźniej komunikować idee związane z filozofią firmy.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA